Łagodny wizerunek Agnieszki Chylińskiej!

Agnieszka Chylińska, to jedna z tych gwiazd, która przeszła największą metamorfozę. Kiedyś artystka z krótką, rudą czupryną, w powyciąganych ubraniach i w glanach, dzisiaj urocza blondynka w seksownej sukience na szpilkach. Zobacz jak bardzo zmieniła się polska piosenkarka.

Łagodny wizerunek Agnieszki Chylińskiej!
Łagodny wizerunek Agnieszki Chylińskiej!

Nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest, ale kto by przypuszczał, że zbuntowana chłopczyca, którą była kiedyś Agnieszka Chylińska, zmieni się w seksowną blondynkę?
Niepokorny wizerunek i ostry styl wypowiedzi był znakiem rozpoznawczym rockowej wokalistki, na który piosenkarka pracowała od kiedy tylko pojawiła się na polskiej scenie muzycznej. Nigdy nie kryła swoich kontrowersyjnych opinii i nie przywiązywała uwagi do wyglądu. Miało być niegrzecznie i prowokująco, jak przystało na rasową rockmankę.
Z upływem lat, wizerunek Agnieszki zaczął powoli ewoluować. Artystka zapuściła włosy, zrobiła modną grzywkę i rozważniej zaczęła dopierać ubrania. Wraz ze zmianą stylu, zmieniła się również muzyka, którą tworzyła piosenkarka. Dzisiaj po rockowej wokalistce zostały tatuaże i piosenki na płytach. Agnieszka bowiem poszła o krok dalej i czarne włosy, które nadawały jej charakterystycznego, ostrego wyglądu, przefarbowała na blond kosmyki, które złagodziły cały wizerunek. Dużo chętniej zakłada też krótkie, obcisłe sukienki i buty na wysokich obcasach. Styl, który aktualnie prezentuje piosenkarka, jest bardzo kobiecy i warty uwagi. Zgadzacie się z nami?

Zapraszamy Was do galerii, w której możecie zobaczyć jak bardzo zmieniła się artystka na przestrzeni ostatnich lat.Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Monika Kruk , Poniedziałek 04.11.2013 (aktualizacja: 2013-11-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×