Lalka Barbie zmienia styl?

Zna ją każda dziewczynka... i nie tylko. Przez lata przyzwyczailiśmy się, że Barbie to blondynka z długimi włosami, niebieskimi oczami i butami na obcasie. Jednak przyszedł czas na zmiany.

Lalka Barbie zmienia styl
Barbie wie, co jest modne i nie tylko podąża za aktualnymi trendami, ale również sama je kreuje. Najnowsza linia lalek Fashionistas pokazuje jednak, że Barbie to przede wszystkim różnorodność. 23 lalki o 8 odcieniach skóry, 18 kolorach tęczówek,14 różnych kształtach twarzy i 22 modnych fryzurach. Na dodatek po 56 latach Barbie postanowiła zacząć chodzić w… butach na płaskim obcasie!

Kiedy jednym z głównych trendów związanych z obuwiem są buty sportowe, także Barbie zdecydowała się na zdjęcie szpilek. Aż 9 lalek z nowej serii Fashionistas posiada stopy przystosowane do noszenia obuwia na płaskiej podeszwie. Oczywiście, jak to bywa w przypadku Barbie, kolekcja butów bez obcasów już teraz liczy kilka modeli. Do wyboru mamy m.in. baleriny typu Mary Jane, mokasyny, sandały z frędzlami, slip-ony i sportowe tenisówki.

Nową, różnorodną odsłonę Barbie doskonale prezentuje teledysk, który można obejrzeć już na jej kanale na YouTube. Pokazuje on, że bez względu na kolor skóry, włosów, czy oczu, Barbie to modna, niezależna, pewna siebie stylowa kobieta. Jest przedstawicielką różnych grup etnicznych i niezależnie od tego jak wygląda fizycznie, zawsze wie, czego chce i potrafi się dobrze bawić.

Zobaczcie także: Bezpieczne zabawki z Unii

Decyzja o wprowadzeniu nowej, tak różnorodnej linii lalek to reakcja Mattel na zmieniające się trendy: nie tylko modowe, ale również kulturowe. W czasach społeczeństwmultikulturowychdziewczynki na całym świecie szukają indywidualności, różnorodności i zabawek, z którymi mogą się identyfikować. Linia Fashionistas daje im taką możliwość.

Co o tym myślicie? Chciałybyście bawić się taką wersją Barbie?

Zobaczcie, jak się prezentuje ta kolekcja


Lalka Barbie zmienia styl?

Lalka Barbie zmienia styl?

Lalka Barbie zmienia styl?

Lalka Barbie zmienia styl?

Lalka Barbie zmienia styl?

Lalka Barbie zmienia styl?


Zobaczcie także:Źródło/ Foto: Mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Poniedziałek 15.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×