Lily Aldridge tańczy dla Korsa!

Sprawdź krótki teaser promujący nową linię butów od Michaela Korsa!

Michael Kors.jpg

Trudno stwierdzić, co takiego miłego dla oka jest w tańczących modelkach. Obserwowanie ich jest po prostu relaksujące - te często nieskładne ruchy oraz te wyuczone na pamięć i długie nogi razem tworzą składankę, którą ogląda się z przyjemnością. Wiedząc o tym, doradcy marketingowi Michael’a Korsa stworzyli teaser z tańczącą modelką Lily Aldridge.


W nowym video modelka porusza się w rytmie chwytliwej muzyki i zatraca się w tańcu. Jeśli nie poderwiemy się z krzesła i nie zaczniemy wesoło dreptać po pokoju, możemy zwrócić uwagę na ubrania i dodatki, które ma na sobie Lily. 

Głównymi dodatkami, które promuje ten krótki teaser są sneakersy. Wśród szybko zmieniających się kadrów możemy dostrzec 4 modele obuwia: białe z rzepami, czarno-złote wiązane, czarne mokasyny z czubkiem oraz wyższe trampki. Warto zwrócić uwagę na ubrania: biały sweterek w serek z czarnymi paskami, piękną czarną sukienkę z przeszyciami z delikatnej siatki, eleganckie bermudy czy rozkloszowany płaszczyk w kolorze piaskowym.

Sprawdź: Ile zarabia Michael Kors? 


Dajcie znać, czy ta wesoła reklama porwała Was do tańca czy zachęciła do obejrzenia nowej kolekcji Michael’a?

">
Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: screenshot YouTube


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 21.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×