Lookbook Ochnik jesień/zima 2012

Prezentujemy lookbook kolekcji polskiej marki Ochnik, znanej z doskonałej jakości futer, kożuchów, skórzanej galanterii i stylowych kurtek skórzanych. Ochnik w sezonie jesienno/ zimowym nie tylko otuli i ogrzeje, ale także idealnie wystylizuje nawet tych najbardziej wybrednych.

Lookbook Ochnik

Trzy zupełnie różne linie: 24h/7, Monochromatic Power i Winter on The Wild West, stworzone dla pewnych siebie kobiet, szukających niepowtarzających ubrań i dodatków w połączeniu z wygodą.

Kolekcja 24h/7, idealna dla kobiety eleganckiej, ceniącej sobie miejski szyk. Klasyczne formy, delikatne, wysmakowane cięcia, miękkie futra i skóry w kolorach czarnym i karmelowym to jej znak rozpoznawczy.

Natomiast linia Monochromatic Power, zadowoli kobiety silne, pewne swojego sexappealu. Połączenia skóry z dzianiną, skórzane spodnie, ołówkowe spódnice, krótkie, dopasowane kurtki i eleganckie płaszcze potęgują efekt glamour!

Na koniec, kolekcja Winter on The Wild West, która jest przeznaczona, dla szukających niebanalnych rozwiązań! Ziemiste kolory, czapki pilotki z miękkiego futra, kurtki podbite futrem i kożuchem. Winter on The Wild West daje możliwość zabawy fakturami, kolorem i wizerunkiem. Słowem, dla każdego coś miłego! Ochnik i w tym sezonie zadbał o wszystkie kobiety. Zobaczcie co na jesień i zimę zaproponował Ochnik.

Lookbook Ochnik

Ochnik jesień/zima 2012


Źródło: Mat prasoweDodał(a): Natalia Kovacs , Środa 24.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Co jest fajnego w zabijaniu zwierząt dla zaspokojenia własnej próżności? Pani Natalio, niech pani się zastanawi, czy to etyczne w XXI wieku chodzić w futrze? Czy to nam, ludziom naprawdę jest potrzebne?! Tak ciężko bez futer się obejść? www.antyfutro.pl - polecam wejść na stronę i poczytać.
Dodano: 2013-02-22 01:07:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ładna kolekcja
Dodano: 2012-10-25 09:25:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×