M.I.A. projektuje dla Versace

M.I.A. + Versace = W.N.M? Bardzo możliwe. Pewna drobna wpadka artystki pozwoliła zagranicznej prasie spekulować, że jej związek z Versace nie ograniczy się jedynie do zapełniania garderoby szalonymi projektami marki...

M.I.A.

M.I.A. projektuje dla Versace

To dość nietypowy sposób na poinformowanie fanów o zbliżającej się kolaboracji z włoskim gigantem modowym. Podczas wykładu, który M.I.A. poprowadziła w muzeum sztuki w dzielnicy Queens w Nowym Jorku, slajdy wyświetlające się na projektorze z prywatnego laptopa artystki niespodziewanie wyłączyły się, by ukazać pulpit komputera, a na nim... Między innymi foldery zatytułowane "Versace wzory", "Versace szkice", "Versace nieautoryzowane".

M.I.A.

M.I.A

Po tej wpadce M.I.A. przyznała się otwarcie, że szykuje się do współpracy z włoską marką. Ostatnio często widuje się ją we wzorzystych kreacjach vintage zaprojektowanych jeszcze przez Gianni'ego, co nikogo nie dziwi, bo piosenkarka znana jest z uwielbienia do dzikich printów i bomby kolorów. Co wyniknie z tego projektu? Czekamy z niecierpliwością!


M.I.A.

M.I.A

M.I.A.

M.I.A

M.I.A.

M.I.A. na Met Ball w 2010 roku


M.I.A.

M.I.A. na gali we wzorzystej burce

M.I.A.

Reklama Versace z lat 90.

M.I.A.

Reklama Versace z lat 90.

Moda jest ostatnio bardzo modna... Gwiazdy wypuszczają swoje kolekcje - komu się udało, a kto poniósł porażkę? Dowiedz się, kliknij tutaj!

gwiazdy glowne.jpg

Foto: Fame Flynet, mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): NW , Środa 07.11.2012 (aktualizacja: 2012-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Z tą burką to przegięła.
Dodano: 2013-02-22 01:37:16 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja też !! :)
Dodano: 2012-11-18 16:42:23 Zgłoś nadużycie
Anonim
uwielbiam ją
Dodano: 2012-11-07 21:32:18 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×