Maja Sablewska znów odmienia Polki!

To chyba jej powołanie... Zobacz, w co tym razem zaangażowała się Maja!

Hot_04_2017 (1)2.jpg

Maja Sablewska zasłynęła jako menedżerka gwiazd, która dzięki swojej umiejętności spełniania marzeń, dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek i stylistek, a wiele osób śledzi jej modowe wybory, inspirując się nimi przy tworzeniu własnych stylizacji. 


Właśnie ten smak i zamiłowanie do nietuzinkowych stylizacji postanowili wykorzystać we współpracy z Mają redaktorzy magazynu Hot Moda. W najnowszym numerze odmienionego magazynu o trendach, na okładce którego widzimy Sablewską możemy wyczytać, że gwiazda przejęła w Hot Modzie dział, w którym... całkowicie odmienia Polki!

053_hot_04_17.jpg

Maja Sablewska z uczestniczkami pierwszej metamorfozy 


Do niesamowitych metamorfoz z Mają swego czasu mogła zgłosić się każda z nas, o czym pisałyśmy tutaj. Dziś możemy podziwiać wyniki tej akcji i to, jak z "szarych myszek" stylistka przemienia kobiety w prawdziwie gwiazdy.

Jesteś ciekawa na czym polegają spektakularne metamorfozy Mai? Chciałabyś wiedzieć, jak można nauczyć się profesjonalnej kreacji własnego wizerunku dokładnie tak, jak swego czasu zrobiła to Maja? Wszystkie te informacje, a także kilka innych ciekawostek oraz zniżki na wiosenne zakupy znajdziesz w najnowszym numerze Hot Mody, który od dziś dostępny jest w kioskach. 

Hot_04_2017.jpg

Okładka najnowszego numeru magazynu Hot Moda z Mają Sablewską

zdjęcia: materiały prasowe Hot Moda 

Zobacz też: