Marta Wierzbicka ponownie w seksowsnej bieliźnie marki Dalia

Kolekcja Dalii na sezon jesień/zima 2014, której ambasadorką została ponownie Marta Wierzbicka, jest hołdem złożonym wyjątkowym wokalistkom muzycznym. Jesteście ciekawi jakim? A może bardziej interesuje Was jak aktorka wypadła tym razem?

2.jpg


To, że Marta Wierzbicka jest jedną z polskich aktorek o idealnym uwarunkowaniu fizycznym do reklamowania bielizny, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Wiosenno-letnia kampania marki Dalia inspirowana mitologicznymi boginiami odniosła wielki sukces. Nic dziwnego, że marka zdecydowała się ponownie zaprosić aktorkę do współpracy. A wszystko to, za sprawą rozmiaru miseczki, jaką aktorka została obdarzona przez matkę naturę. Jeśli jeszcze nie wiecie jaka ona jest, dowiecie się tego z wywiadu z Martą Wierzbicką, który znajdziecie - TUTAJ.

Wracając do samej kolekcji i jesienno-zimowej kampanii marki Dalia, musimy przyznać, że inspiracje do jej powstania bardzo przypadają nam do gustu. Stały się nimi kultowe postacie ze świata muzycznego show-biznesu, które odznaczają się wyjątkowym i niepowtarzalnym stylem. Kolekcja została podzielona na sześć linii: Whitney, Adele, Alice, Amy, Roisin oraz Nina.

Nowa kolekcja kusi nie tylko soczystymi oraz wyszukanymi zestawieniami kolorystycznymi. Każda z nas znajdzie w niej unikatowe wzory, subtelne hafty, a wszystko to utrzymane w najnowocześniejszych trendach sztuki bieliźniarskiej.

Patrząc na zdjęcia z Martą Wierzbicką trzeba przyznać, że aktorka prezentuje się na nich jak zjawiskowa diwa, uwodzicielsko i seksownie. Czy lepiej niż w ostatniej kampanii? Ocenę pozostawiamy Wam!|

Zdjęcia promujące jesienno-zimową kolekcją na rok 2014:Zdjęcia promujące wiosenno-letnią kolekcją na rok 2014:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe