Mila Kunis dla Miss Dior

Ambasadorka domu mody Dior po raz kolejny promuje markę. Mila Kunis wystąpiła w sesji w stylu retro, reklamującej jesienno-zimową kolekcję toreb Miss Dior. Zobaczcie powalające efekty tej kolaboracji.

Mila Kunis

Mila Kunis

Aktorka Mila Kunis rozpoczęła swoją współpracę z domem mody Christian Dior w zeszłym roku. Wtedy do promocji perfum Miss Dior zaangażował ją John Galliano. Dziś po raz drugi możemy ją zobaczyć jako ambasadorkę toreb Miss Dior w przepięknej sesji zainspirowanej latami 50. Mila wcieliła się w rolę gwiazdy filmowej tamtego okresu. Sesja została wykonana w Los Angeles przez znakomitego fotografa Mario Sorrenti. Włoch słynie z fotografowania dla Vogue i Harper's Bazaar. Stylizacją Mili Kunis zajęła się była redaktor naczelna Vogue Paris- Carine Roitfeld.

Zdjęcia do najnowszej jesienno- zimowej kampanii reklamowej domu mody już zdobyły uznanie. Wielu twierdzi, że jest to najlepsza sesja, jaka do tej pory została wykonana dla Dior. Z resztą oceńcie same:

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Mila Kunis

Prywatnie Mila Kunis coraz częściej widywana jest ze swoim wieloletnim kolegą z branży Ashtonem Kutcher, więcej na ten temat przeczytacie tutaj.  Aktor w listopadzie 2011 rozwiódł się z Demi Moore. Rozstanie nastąpiło w atmosferze skandalu, a była żona trafiła do kliniki odwykowej. Kutcher i Kunis jak na razie nie potwierdzili swojego związku i starają się unikać publicznych czułości.

Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 23.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×