Moc baskinek na Różach Gali

Czy ten trend kiedykolwiek się przeterminuje? To już kolejna fala kreacji z baskinką, tym razem podczas uroczystości Róże Gali 2012. Która z gwiazd uległa (trochę przebrzmiałej już) modzie na baskinkę?

Róże Gali

Zofia Ślotała nie przepuszcza ostatnio żadnej imprezy, a na większości z nich bryluje w ulubionych barwach monochromo, czerni i bieli. Proste czarne spodnie, buty na przezroczystym obcasie z najnowszej kolekcji Maison Martin Margiela dla H&M (dla śmiertelników dostępne dopiero od 15 listopada) i - główny punkt programu - sztywna gorsetowa bluzka bez ramiączek z okazałą baskinką. Borys Szyc pęka z dumy... I nic dziwnego! Zosia prezentuje się w tym zestawie naprawdę dobrze.

Róże Gali

Cichopki rzadko dają ponieść się modowemu szaleństwu. Jeśli baskinka, to zachowawcza i... może trochę nudna. Fason sam w sobie nie jest zły, ale z rozmiarem chyba coś nie gra. Panie tak filigranowe, jak Kasia powinny zaglądać do sklepów oferujących linię Petite lub częściej odwiedzać krawca. W przeciwnym wypadku: efekt jaki jest, każdy widzi...

Róże Gali

Królowa nie zawiodła. Modne barokowe wzory, czerń i złoto, tren, aksamit... Niczego tu nie brak. Znalazło się nawet i miejsce na "ekscentryczny" (elficki?) diadem. Gotycka nimfa czy mroczna syrena? Doda ma naprawdę wiele wcieleń, a jej wersja baskinki była tego wieczoru najciekawszą.

Róże Gali

Bluzka kuzynka baskinki, czyli bombka, również pojawiła się na imprezie. Aleksandra Kisio postawiła na prostą, czarną kreację z twistem - i dobrze. Klasyka zawsze się obroni!

Róże Gali

Katarzyna Skrzynecka zaprezentowała białą, krótszą i... mniej zgrabną wersję kreacji Kisio. Nawet dodatki są tu podobne! "Królowa Pasztetu" i jej partner, Marcin Łopucki, prezentują swoje coraz bardziej szykowne oblicze. Czyżby klątwa złego stylu, która ciążyła na tej parze, zaczynała ustępować? Oby!

Na Różach Gali królowała baskinka, a na imprezie ALMA wszystkie gwiazdy umówiły się, że przyjdą w... czerni! Zobacz kreacje i zdecyduj, która jest najpiękniejsza!

czarne glowne.jpg

Foto: KAPiF

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): NW , Wtorek 06.11.2012 (aktualizacja: 2012-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
,,Bluzka kuzynka baskinki" - ??
Dodano: 2013-02-22 01:35:32 Zgłoś nadużycie
patyczak
Kasia Cichopek super - podoba mi się taki zestaw.
Dodano: 2012-11-08 12:44:29 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×