Buty Yeezy od Kanye West - hit czy kit?

Kolekcja butów Kanye West sprzedała się w mgnieniu oka!

adidas-yeezy-boostRRR.jpg

W ubiegłym tygodniu pisałyśmy dla Was o nowej kolekcji Kanye Westa, która została zaprezentowana podczas tygodnia Fashion Week w Nowym Jorku. Po buty kolekcji Yeezy, które od piątku były dostępne w sprzedaży w Warszawie, ustawiła się kolejka na kilka dni przed premierą. Czy są warte aż takiego poświęcenia?


Sprawdź: Yeezy season 3 czyli nowy pokaz kolekcji Kanye Westa


Buty projektu Kanye Westa, Yeezy Boost 350 Pirate Black, to owoc współpracy wraz z marką Adidas. Zdania, co do walorów estetycznych, są podzielone tak jak w przypadku kolekcji odzieży. Mimo wszystko, na kilka dni przed polską premierą przed jednym ze sklepów ze sportowymi butami ustawiła się kolejka na… zapisy! Koszt butów to 850 zł, jednak zapewne za kilka dni będziemy mogli je kupić za dwa razy więcej na portalach aukcyjnych. 


Zobacz: Adidas originals x KANYE WEST


Całkiem niedawno podobna sytuacja miała miejsce przed premierą kolekcji Balmain dla H&M, gdzie przed wejściem do sklepu ustawia się ogromna kolejka, a strona internetowa padła z przeciążenia. Ubrania oczywiście były dostępne w internecie kilka godzin po premierze, za dwa do trzech razy więcej i co najciekawsze - sprzedały się! Czy jednak warto jest mieć popularną odzież za wszelką cenę? Naszym zdaniem nie, i zdecydowanie odradzamy kupowanie ubrań przewyższających rynkową wartość, bowiem nie wszystko co popularne jest modne!


Zdjęcie: http://www.xxlmag.com


Dodał(a): Anna Guzek , Wtorek 23.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
to są dopiero geniusze- jak na ludzkiej głupocie i tępocie zbić fortunę!

P.S. buty są szkaradne i niewarte tych pieniędzy. Nie kupiłabym mojemu mężowi wżyciu takiego czegoś, gdyby dostał nawet za free- też by nie ubrał.
Dodano: 2016-02-25 08:17:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×