Dlaczego warto nosić biały kolor?

Oto przewodni odcień na nadchodzące lato.

kolaż biały.jpg

Nie odkrywamy Ameryki mówiąc, że biały jest przewodnią małą czarną lata. Zresztą, w poprzednim sezonie królował na instagramie w całości pod tagiem #allwhiteeverything - to chyba niepodważalny dowód na to, że powinnaś się na niego przygotować również w tym sezonie!

Polecamy: Jak dbać o ubrania, by służyły nam na dłużej? 


Obowiązują Cię trzy zasady: biały od stóp do głów to przesada, przełam wszystko chociaż złotą biżuterią czy ładną torebką, możesz je nosić nawet do pracy i uważaj na to, co jesz na lunch. Nie chcesz chyba spędzić przerwy obiadowej w taksówce do domu, by zmienić ubranie?

Zobacz też: Mohito Athleisure - sportowe propozycje marki na wiosnę! 


Co zatem warto kupić? Białe szorty, nieco dłuższe, biurowe, wszystkie koszule eleganckie z długim rękawem, jakie będą na Tobie idealnie leżeć i koronkowe sukienki. Wszystko to założysz gdziekolwiek nie pójdziesz, a poza tym, będziesz miała pretekst by wyjechać gdzieś do ciepłych krajów i popracować nad opalenizną, by prezentować się jeszcze lepiej. Widzisz? Same plusy! Potrzeba Ci jeszcze jakichś argumentów? Jeśli tak, to oto one - nasze propozycje na ten sezon. Baw się dobrze!


zara.jpg

ZARA, 199 zł


stradivarius.jpg

Stradivarius, 99,90 zł

asos.jpg

ASOS, ok. 220 zł

hmprod.jpg

H&M, 129 zł

mohito.jpg

MOHITO, 179,99 zł


Dodał(a): Anna Guzek , Niedziela 27.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×