Lata ‘90 ponownie kontratakują: postaw na błysk!

Wszystko co się świeci i mieni znów jest szalenie modne!

świec sie.jpg

Prawda jest taka, że lata ‘90 nigdy nie mijają w modzie - ciągle gdzieś przewija się jakiś element, który nieustanie pozwala nam wrócić w tamte szalone czasy “Przyjaciół”, chokerów i krótkich bluzek, szczególnie tych wiązanych na szyi. I praktycznie wszystko ostatnio było. Udało nam się zrobić wielki come back spodni z wysokim stanem, wróciła też szalenie modna wtedy bomber, plecaków jest też mnóstwo czy kolorowych martensów zestawionych z ogrodniczkami. Czas teraz na wielki połysk!

Zobacz też: Bomber jacket - must have na nadchodzący sezon! 


I chociaż uwielbiamy biżuterię, to nie o niej mowa - błyszczeć mają sukienki i ubrania, a nawet dodatki. W tym wszystkim pamiętamy jednak o wyważeniu. Skoro decydujemy się na błyszczący top, z pewnością wystarczy jego połysku dla jeansów i szpilek, jeśli natomiast wkładamy cekinową sukienkę zadbajmy, by reszta stanowiła dla niej dobre tło. Co za dużo, to nie zdrowo!


Nam szalenie podoba się top promowany przez Karlie Kloss w najnowszej kampanii Mango oraz cekinowa sukienka. Włączamy Destiny’s Child oraz Backstreet Boys i przeglądając świecidełka, skrycie marzymy o piątku! 

Zobacz: Fryzury idealne do zrobienia po siłowni! 

mango.jpg

MANGO, 97,93 zł

zara.jpg

ZARA, 139 zł

hmprod.jpg

H&M, 229 zł

showroom.jpg

BLESSUS, 1350 zł

mango 2.jpg

MANGO, 49,90 zł


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 27.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Oto dlaczego tęsknimy za latami 90.

    Oto dlaczego tęsknimy za latami 90.

    Backstreet Boys, Spice Girls, Beverly Hills 90210, filmy takie jak "Dirty Dancing" oglądane po tysiąckroć na kasetach VHS, anarchistyczna moda, w której wszelkie łączenia, kolory i kroje były… czytaj więcej

  • Linda Evangelista znów w Vogue

    Linda Evangelista

    Ona nigdy się nam nie znudzi. Linda Evangelista pojawiła się na kolejnej już okładce magazynu "Vogue". Tym razem zaszczytu dostąpiła edycja rosyjska a za obiektywem stanął Karl Lagerfeld. czytaj więcej