Małe torebki będą hitem wiosny?

Oto kilka propozycji z sieciówek!

ThinkstockPhotos-503490986.jpg

Nadchodzi lato - ciepłe dni i przyjemne wieczory. Czyli wszystko to, za czym tęsknimy w chłodne wieczory jesienią i zimą. Poza tym, że stawiamy na jeansowe szaleństwo i wszystko co białe w tym sezonie, dobieramy też inne dodatki. W tym sezonie królują wiązane sandałki na obcasie i na płaskim, tak samo jak i dużą, plażową torbę do której zmieści się wszystko, zamieniamy na małą i zgrabną!


Zasada jest taka: unikamy w to lato zbędnego bagażu. Dlatego zamiast zabierać puder i tusz ze sobą na kolację ze znajomymi, użyj utrwalacza do makijażu. Nie dopychaj też torebki zbędnym, wielkim portfelem. Jeśli nie ufasz przegródkom w małych torebkach jak Carrie Bradshaw, spróbuj postawić na mały wizytownik, do którego zmieści się dowód, prawo jazdy, karta płatnicza i gotówka. W sumie, niczego więcej na kolacji potrzebować nie będziesz.


Jakie jeszcze zalety ma taka mała torebka? Poza tym, że znajdziesz w niej telefon w 3 sekundy, wracasz nieco do czasów, gdy byłaś małą dziewczynką. Masz jedynie to, co jest Ci tak naprawdę niezbędne. A przy okazji wyglądasz słodko z małą, niczym nie wypchaną torbą, przez którą masz skrzywienie kręgosłupa.

Zobacz też: Szpilki- buty, które nigdy nie wychodzą z mody! 


Wbrew opiniom, ta mała również da radę posłużyć Ci jako torba do pracy. Klucze i pieniądze oraz telefon zmieścisz w niej bez problemu razem z pudrem, a drugie śniadanie zabierz w szykownym koszyczku czy lnianej torbie i pozwól sobie na odrobinę wakacyjnego luzu. W końcu ciepłe dni rządzą się własnymi prawami, prawda?


zara.jpg

ZARA, 139 zł

massimodutti.jpg

Massimo Dutti, 399 zł

pull&bear.jpg

Pull&Bear, 69,90 zł

mango.jpg

Mango, 189,90 zł

hmprod.jpg

H&M, 99,90 zł


Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Środa 30.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Kasandra31
Marilyn Monroe zwykła mawiać, że :"Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety". Ja sądzę, że bardziej prawdziwym byłoby stwierdzenie, iż to diamanty i torebki są najlepszymi przyjaciółmi kobiety. O ile na te pierwsze nie każdą z nas stać, o tyle korzystając z bardzo ciekawej oferty w takim miejscu jak hurtownia http://www.hurtowniagalanter.pl/ mamy możliwość znalezienia ciekawych modeli, znanych marek w przystępnych cenach. Wprawdzie mówię tutaj o ofercie hurtowni, zapewniającej postawioną na bardzo wysokim poziomie obsługę posprzedażną, jednakże zakupy można tam robić już od wartości 200 złotych, a naprawdę jest w czym wybierać:)
Dodano: 2016-04-05 21:22:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×