Modelka z przeszłością - Janice Dickinson

U szczytu kariery była na przełomie lat 70 i 80. Dziś... oceńcie sami. Niech historia Janice Dickinson będzie dla nas i przestrogą i inspiracją.

Janice Dickinson

Janice Dickinson

Swego czasu była prawdziwą it - girl! Okładki Vogue, Harper's Bazaar, Elle, Cosmopolitan... Świat był u jej stóp. Wywodzi się z problematycznej rodziny - nigdy nie ukrywała, że jej ojciec miał skłonności pedofilskie. Pomimo tego została pierwszą światową supermodelką. Twierdzi nawet, że sama wymyśliła ten termin! Anegdota mówi, że gdy na początku lat 80 Janice pracowała dzień i noc nie odmawiając żadnej propozycji zawodowej jej manager próbował przekonać ją, by zwolniła. "Nie jesteś supermenem!". "Nie, nie jestem supermenem. Jestem supermodelką!" - miała powiedzieć Janice.

Po zakończeniu kariery modelki nie zniknęła z showbiznesu. Zasłynęła jako najostrzejsza jurorka "America's Next Top Model" zmuszając gospodarza programu, Tyrę Banks, do... wymiany jury! Śpiewa, tańczy, recytuje, pisze książki i nie ukrywa swojego uzależnienia od operacji plastycznych. Na koncie ma już: powiększenie biustu, liposukcję, wstrzyknięcie botoksu i kolagenu, lifting twarzy, powiększanie ust... I cały czas ma apetyt na więcej. Porównajcie okładki, na których  pojawiała się w latach młodości i dzisiejsze zdjęcia. Czy interwencja chirurga plastycznego wyszła jej na dobre? Hm... Więcej o operacjach plastycznych Janice Dickinson przeczytacie tutaj!

Janice Dickinson

Janice Dickinson na okładkach

Janice Dickinson

Janice Dickinson na czerwonym dywanie

 Opracowanie: Natalia Woroniec

Foto: FameFlynet, mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

Francuska elegancja Marion Cotillard

Kobiety George'a Clooney

Ubierz się jak Klaudia HalejcioDodał(a): Natalia Woroniec , Piątek 20.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×