Modowa wpadka Karoliny Szostak

Karolina Szostak - dziennikarka sportowa Polsatu. Ostatnio jest o niej głośno za sprawą fotomontażu stworzonego przez internautów.

karolina szostak_cr.jpg

Pani Karolina jest osobą o rubensowskich kształtach, których jak widać na załączonym obrazku w ogóle się nie wstydzi, nawet lepiej idzie z duchem czasu i modą, którą wylansowały Grycanki - jesteśmy jak najbardziej za! Jednak problem z doborem właściwej garderoby, widać od razu. Z przykrością musimy przyznać - porada stylisty potrzebna od zaraz. Najlepszym przykładem wpadki modowej Pani Karoliny był ostatni pokaz Macieja Zienia pt. "Kaleidoscope" w hotelu Hilton.

Spódnica maxi nie jest sama w sobie najgorsza, jednak w połączeniu z ponętnymi kształtami, niestety nie wygląda najlepiej. Polecamy podkreślanie figury gorsetem - kreacja nabierze dzięki temu charakteru. Niby zwykła rzecz, a potrafi zdziałać cuda. Do jego największych zalet zalicza się piękne modelowanie i podkreślanie talii. Kolor bluzki podkreśla makijaż oczu Karoliny, ale niestety nie komponuje się ze spódnicą. Pech chciał, że trafiła w takim stroju na jedną z najważniejszych modowych imprez roku.


Foto: BE&W
Źródło: MilionKobiet.p
lDodał(a): Agnieszka Yilmaz , Piątek 27.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
stylizacja rzeczywiście nie udana. Ale spódnica jest fajna
Dodano: 2012-04-27 19:52:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×