Modowo-wakacyjne wpadki

Oto lista największych modowych wpadek jakie możesz popełnić!

cover wpadki.jpg

Każda z nas ma lepsze, ale też gorsze dni. Nikt nie wymaga od nas abyśmy cały czas wyglądały perfekcyjnie, jednak istnieją błędy, o których często zapominamy, a zdarzają się one nawet wielkim gwiazdom. Przeczytaj, o czym powinnaś pamiętać za każdym razem wychodząc z domu!


Sprawdź: Największe wpadki dziennikarek!


1. Pokazywanie za dużo. Jest ciepło - rozumiemy. Jednak żadna z nas nie powinna świecić biustonoszem spod prześwitującej bluzki czy sukienki. Inną równie ważną kwestią w tym temacie są szorty i to zbyt krótkie. Jeśli Twoje szorty odsłaniają część pupy powinnaś zastanowić się czy aby nie zostawić ich głęboko w szafie.

2. Zakładanie rajstop do sukienek. W lato zdecydowanie powinnaś zrezygnować z zakładania rajstop. Ewentualnie skorzystaj z tych w sprayu.

3. Sandały i skarpetki. To już klasyk. Przypominamy ku przestrodze.

Zobacz też: Wpadki Dody 

4. Kozaki. I tutaj wkraczamy na nieco grząski temat. Ostatnio Agnieszka Szulim założyła piękną oliwkową sukienkę, a do niej czarne kozaki i wyglądała wprost wspaniale. Jednak nie raz widziałam dziewczyny, które wyjęły zimowe kozaki, kiedy spadł lekki deszcz. W tym temacie zalecamy ostrożność!

5. Bielizna zamiast kostiumu na plaży. Niestety, ale żaden biustonosz nie będzie wyglądał dobrze na plaży. Gwarantujemy, że opalając się w nim zwrócisz uwagę i pozostawisz po sobie niesmak.Polecamy też: Autokorekta w telefonie - kompromitujące wpadki, które wydarzyły się naprawdę!


Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Poniedziałek 25.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×