Najdroższa sukienka świata

"Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety" - w to nie wątpimy. Niestety dość kosztowna to przyjaźń i stać na nią tylko elitę.

Najdroższe błyskotki świata

Najdroższe błyskotki świata

Miesiąc temu świat mody obiegła wiadomość o stworzeniu najdroższej sukienki świata. W zeszłym tygodniu kreacja zaprojektowana przez Debbie Wingham zadebiutowała na Ukraińskim Tygodniu Mody w Kijowie. Ozdobiona pięćdziesięcioma 2-karatowymi czarnymi diamentami i ważąca 13 kg kosztuje bagatela 3,5 miliona funtów. Wingham, która nie tylko zaprojektowała, ale też sama szyła suknię, nazwała ją "hymnem na część pięknych kobiet, kochających życie".

Najdroższa sukienka świata

Najdroższa sukienka świata

Piękny to hymn, ale szkoda, że dla przeciętnych zjadaczy chleba dostępny tylko w charakterze dzieła sztuki - look, but don't touch.

Najdroższa sukienka świata

Najdroższa sukienka świata

Co innego sławni i bogaci. Zawód "gwiazda" przecież zobowiązuje - trzeba błyszczeć, by w galaktyce sław media, fotoreporterzy, gapie - słowem: WSZYSCY - dostrzegli właśnie Ciebie. Wyzwanie to spore, ale Kelly Osbourne postanowiła stawić mu czoła.  Niczego nie wydaje się tak dobrze, jak pieniędzy znanego taty, więc Kelly postanowiła zrobić inwestycję w swój wizerunek i zakupić najdroższy lakier świata. Jest drugą użytkowniczką tego cuda, wcześniej zaszczyt przypadł Jennifer Lopez.

Najdroższy lakier świata

Najdroższy lakier świata

Zawierający 267 karatowych diamentów specyfik firmy Azature jest warty 250 tys. dolarów za buteleczkę.  Jak przyznała córka "króla ciemności", przysporzył on jej więcej kłopotów niż pożytku:

"Byłam taka przerażona, żeby czegoś nie dotknąć, bo te czarne diamenty warte 250 tys. strasznie się kruszyły. Przez cały dzień niczego nie dotykałam."

Czujemy się poruszeni historią Kelly. Biedna, pewnie miała problem z rozdawaniem autografów. Nie martw się Kelly! Grunt, że blask Twych paznokci nie oślepił fotografów.

Najdroższy lakier świata

Najdroższy lakier świata


Kelly Osbourne

Kelly Osbourne

Foto: FameFlynet, WENN, Twitter


Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Środa 26.09.2012 (aktualizacja: 2012-09-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
13 kg nosić? O nie.
Dodano: 2012-09-28 00:12:20 Zgłoś nadużycie
olinkaa24
sukienka nie za bardzo mi sie podoba
Dodano: 2012-09-27 19:46:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×