Dorota Goldpoint i jej niezwykły pokaz na Targach Ślubnych WEDDING!

Targi ślubne WEDDING odbędą się w dniach 19-20 listopada w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowy. W programie przewidziano kilkanaście pokazów mody ślubnej, w tym widowiskową kolekcję minimalistycznych sukni ślubnych uznanej projektantki Doroty Goldpoint. Gwiazdą pokazu pt. „Ślub na wybiegu” będzie znana z serialu „Ranczo” aktorka, Magdalena Waligórska-Lisiecka, która we wrześniu tego roku wzięła ślub w Rzymie i wybrała na tę okazję suknię ślubną z kolekcji projektantki.

pokazmodylubnej.jpg

Minimalistyczna kolekcja

Dorota Goldpoint to luksusowa marka dla kobiet, ceniących szlachetność tkanin, staranność wykonania oraz szlachetną minimalistyczną formę. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności została nagrodzona czterema statuetkami, w tym „Businesswoman Roku 2014 w kategorii Projektant Roku - ekskluzywna odzież damska” magazynu BUSINESSWOMAN&LIFE czy „Luksusowa Marka Roku 2016 - Twórca luksusu". Markę pokochały takie gwiazdy, jak: Bożena Dykiel, Małgorzata Pieńkowska, Małgorzata Potocka, Małgorzata Kożuchowska, Anna Korcz, Joanna Racewicz czy Dorota Gardias.

Podczas Targów Ślubnych WEDDING Dorota Goldpoint zaprezentuje 10 propozycji ślubnych – na wybiegu znajdą się zarówno minimalistyczne suknie z jedwabiu, jak i kombinezony i garnitury ślubne ze szczyptą awangardy. – Zmieniające się zapotrzebowanie młodych kobiet na stylizacje ślubne prowadzi nas do stworzenia propozycji odmiennych od dobrze nam znanych sukni ślubnych – tłumaczy projektantka. – Dlatego w mojej kolekcji suknie mają bardzo czystą klasyczną formę, doskonałą konstrukcję, są jednak bardzo minimalistyczne, wykonane z pięknych, szlachetnych tkanin. Proponuję również spodnium jako alternatywę sukni lub garnitur frakowy bądź smokingowy.

W pokazie zobaczymy również 15 stylizacji dla druhen i gości weselnych z zapomnianymi już nakryciami głowy firmy Kristin oraz koktajlowymi torebkami firmy Gawor. Pokaz będzie swoistego rodzaju spektaklem gdzie przy fanfarach ślubnych obejrzymy malowniczy obraz panny młodej - w tej roli dobrze znana z serialu „Ranczo” aktorka Magdalena Waligórska-Lisiecka w towarzystwie gości weselnych. Będą przepięknie ubrane dzieci w stylizacjach Biscotti Collezioni i wybieg usłany płatkami róż.

Plejada gwiazd na Targach Ślubnych WEDDING

Targi Ślubne WEDDING już po raz trzeci odbędą się na Stadionie PGE Narodowy. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że będzie to najbardziej inspirujący weekend ślubny tego roku. Gościem specjalnym Targów będzie ikona polskiej mody – Maciej Zień, który w swoim premierowym pokazie zaprezentuje suknie ślubne na  sezon 2017.  

Swoje najnowsze kolekcje sukien pokażą też m.in.: Rina Cossack, Laurelle, Atelier vie de château, Adria czy Mona Liza. Prowadzącym pokazy będzie Mister Polski – Rafał Maślak. Młode pary, które odwiedzą targi, będą miały okazję zgłosić się do udziału w programie Izabeli Janachowskiej – „I nie opuszczę cię aż do ślubu”, emitowanego na antenie TVN Style. Prezenterka i tancerka poprowadzi również panel, w którym opowie o tym, jaki powinien być pierwszy taniec na weselu oraz udzieli praktycznych porad, jak chodzić na szpilkach.

 W programie Targów nie zabraknie także niepowtarzalnego występu prekursorki burleski w Polsce – Pin Up Candy, której pokaz oczarował jury programu „Mam talent”. 

Rafał Maślak zaprasza na Targi Ślubne WEDDING:

Zapraszamy na najlepszy weekend ślubnych inspiracji w Polsce. Nie może Was  zabraknąć!

O organizatorze Targów:

Organizatorem Targów jest lifestyle’owy magazyn WEDDING, lider na rynku prasy ślubnej, w którym znajdziecie praktyczne porady i wyjątkowe inspiracje dotyczące każdego tematu związanego z organizacją ślubu i wesela. Więcej o magazynie: www.e-wedding.pl 

Szczegółowe informacje o Targach Ślubnych WEDDING dostępne są na stronie: targislubnewedding.pl 

Patroni medialni: Styl.pl, Ohme.pl, Example.pl, Glamour.pl, Cosmopolitan, Pakamera.pl, Newseria Lifestyle oraz TVN Style. 

Zdjęcie i źródło: materiały prasoweDodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 14.11.2016 (aktualizacja: 2016-11-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×