Najbardziej apetyczny instagram na świecie?

Zobaczcie zdjęcia z całego świata… z dodatkiem pyszności!

instagram słodkosci.jpg

Przeglądając instagrama można natrafić na wiele inspirujących zdjęć z całego świata. Jednak instagram to nie tylko inspiracja - to też księga wiedzy i informacji na temat tego, co w danej chwili dzieje się na świecie. Możesz oglądać opublikowany 15 minut temu film z pokaz Chanel, przeglądać zdjęcia pucharu tenisa w Tokio czy festiwal w Rio. Co poza tym jest najlepsze w tej aplikacji? Jedzenie!

Zobacz też: Oto kobieta, która parodiuje celebrytów! 


Na cudowny sposób prowadzenia swojego konta wpadła Girl Eat World - podróżując po świecie pokazuje najsmaczniejsze kąski z najdalszych stron globu. Można by powiedzieć, że to przecież nic nowego. Ludzie z całego świata każdego dnia postują zdjęcia, które pokazują najciekawsze potrawy ze swoich okolic. Jednak profil Girl Eat World to jak Boże Narodzenie z dodatkiem urodzin i najprzyjemniejszej pory dnia w jednym.

Polecamy: Najsłodsze zwierzaki na instagramie, które trzeba obserwować

Wszystkie zdjęcia to małe dzieła sztuki. Donat z Hello Kitty w samym sercu Tokio, 32-centymetrowy lód w wafelku w Korei czy księżycowe ciasteczka w Singapurze. Tło jest zawsze piękne, kolorystyczne i świetnie współgra z prezentowanymi pysznościami.


Aż chce się krzyknąć: Mniam! I jechać na drugi koniec świata po chińskie pierożki ucharakteryzowane na animowane postacie z kreskówek. Albo Pandę.

#GirlEatWorld Kandil Simidi by @sezyilmaz with a view of Istanbul on top of Galata Tower 🇹🇷. Kandil Simidi is a bread ring decorated with sesame seeds which are shared with relatives and neighbor during the Islamic holy nights Kandil. There are five kandils in a year, and one that just passed by this past December 22/23 is the Mevlid Kandili - the birth of prophet Mohammad. The day is usually celebrated by a sermon, remembrance of the Prophet's life and mission, gift giving and a feast. Sounds familiar right? 😉 This holy night is also celebrated in Indonesia, my birth country under the name Maulid Nabi. I heard it caused quite the traffic jam with people trying to go back to their home town out of Jakarta for both Christmas and Maulid Nabi (which does not fall on the same date every year) 😅

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Food & Travel ❤️ (@girleatworld)">">">Zdjęcia: instagram.com/girleatworld


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 16.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×