Top modelka Maja Salamon ambasadorką BOHOBOCO PERFUME

Mamy zaszczyt przedstawić Ambasadorkę BOHOBOCO • PERFUME – top modelkę Maję Salamon.

Bez tytułu1.jpg

Wybraliśmy Maję, ponieważ jest uosobieniem nowego pokolenia, które podbija i kreuje współczesny świat. To przedstawicielka młodych i nowoczesnych kobiet, którym w dążeniu do celu towarzyszy nowa i świeża energia.” – mówi Kamil Owczarek

Maja ma piękną, dziewczęcą i świeżą urodę. To wszystko w połączeniu z wyrazistą osobowością idealnie oddaje charakter zapachu SEA SALT CARAMEL, który wybrała dla siebie z serii BOHOBOCO • PERFUME.

Chcieliśmy aby zdjęcie reklamowe perfum było subtelne, eleganckie i zmysłowe. Aby przekazało emocje, które towarzyszą SEA SALT CARAMEL– mówi Michał Gilbert Lach.

Dlatego projektanci wybrali czarno–biały portret Mai. Jej magnetyczne spojrzenie i delikatność mówi wszystko o perfumach, które są słodko–słoną kompozycją morskich minerałów, różowego pieprzu i kilku kropel gęstego karmelu. To zapach, który przywołuje na myśl pełne beztroski chwile.

Autorem zdjęcia Mai jest znakomity Mateusz Stankiewicz, jeden z ulubionych fotografów duetu BOHOBOCO, który jak mało kto potrafi uchwycić emocje i w wyjątkowy sposób ukazać urodę i duszę kobiety. Jego fotografie są zmysłowe, liryczne ale jednocześnie bardzo współczesne… po prostu piękne.

Warto przypomnieć, że Maja Salamon to ulubienica Nicolasa Ghesquiere – dyrektora kreatywnego Louis Vuitton. Twarz kampanii reklamowych domu mody Prada. Na swoim koncie ma udział w pokazach takich marek jak: Chanel, Dior, Givenchy, Valentino, Prada, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana oraz Balenciaga. Wielokrotnie występowała w sesjach i na okładkach Vogue, Harper’s Bazaar czy Elle. Od kilku lat na liście opiniotwórczego portalu Models.com. 

Zdjęcia: materiały prasowe

ID galerii:787


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Piątek 30.09.2016 (aktualizacja: 2016-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×