Nieśmiertelna Marilyn Monroe

Wczoraj miała miejsce 50-ta rocznica śmierci największej ikony Hollywood Marilyn Monroe. Aktorka stała się symbolem, a jej sława i blask nieustannie trwają. Dzisiejsze gwiazdy chcą być takie jak ona, zobaczcie celebrytki, które stylizują się na Marilyn Monroe.

Marilyn Monroe

Marilyn Monroe

Megagwiazda amerykańskiego kina jest nadal wśród nas. Mimo 50-tej już rocznicy śmierci jej urok nie przemija i nadal jest niekwestionowaną ikoną stylu. Aktorki i piosenkarki naszego pokolenia czerpią inspiracje z Marilyn Monroe. Podziwiają jej seksapeal i starają się naśladować jej makijaż, fryzury, mimikę, zachowania i stroje. Poniżej galeria współczesnych gwiazd dla których obecność Marilyn Monroe jest wciąż bardzo silna. Niektóre z nich zawdzięczają jej swoje kariery i wizerunek.


Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: Mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl
Dodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 06.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Nie powiedziałabym. Czy ktoś się zastanowił nad jej fenomenem?
Wyjątkowość MM polega na tym że wszystkie kontrowersyjne rzeczy robiła jako pierwsza. Pierwsza zaprezentowała bikini, odważnie rozbierała się, sypiała z kim trzeba, (nagrała porno?)... itp. Teraz robią to wszystkie panny lekkich obyczajów z szołbiznesu jeśli chcą się wypromować.
Dodano: 2012-09-01 09:26:39 Zgłoś nadużycie
Audrey83
każdej daleko do MM :)
Dodano: 2012-08-09 14:25:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×