Nowa kolekcja Lany Nguyen!

23-letnia polska projektantka wietnamskiego pochodzenia wypuszcza nową kolekcję. Lana przyzwyczaiła nas do pasteli i miękkich form, z "Passion Fruit" zaskakuje ostrymi barwami i nietypowymi fasonami. Zobaczcie same!

Lana Nguyen

Lana Nguyen

Kolekcja inspirowana jest różnorodnością kolorów Wschodu. W kolekcji znajdują się skrajne połączenia tkanin delikatnych z ciężkimi. Nowoczesne, lekkie tkaniny, takie jak koronki, szyfony, czy tiule, zostaną połączone z mocnymi, grubymi, tradycyjnymi materiałami i z oryginalną tkaniną, ręcznie dzierganą przez mniejszość kulturową gór Sapa w Wietnamie. Nowa kolekcja jest połączeniem elementów europejskich z wietnamskimi. To zderzenie dwóch kultur, w których wychowała się Lana.

Przełożenie inspiracji na grunt europejski można zauważyć w formie ubioru, tkaninie i jej fakturze oraz detalach: pagony, frędzle, kamizelki, odrębne kołnierzyki. Natomiast ducha Wschodu można zobaczyć w różnorodnej palecie soczystych kolorów oraz oryginalnych tkaninach pochodzących z północy Wietnamu.


Lana Nguyen urodziła się w Wietnamie, ale mieszka i tworzy w Polsce. Wychowała się w dwóch  różnych kulturach - europejskiej i azjatyckiej. Nguyen wykorzystuje te dwie skrajności jako silną inspirację w swojej unikatowej twórczości. Tym samym buduje model kobiety zarówno delikatnej, eterycznej jak i silnej, pewnej siebie. Jej styl można określić jako romantyczny, unikatowy, a zarazem bardzo nowoczesny.

Wraz z premierą nowej kolekcji, rusza sklep internetowy Lany Nguyen. Oprócz ubrań z linii "high-end'owej", projektantka stworzyła również drugą, bardziej "casual'ową" linię pod nazwą Pink Sugar by Lana Nguyen dla młodszej części klientów . Oprócz dwóch linii odzieży, w sklepie online można kupić dodatki, torby a wkrótce także buty! Zajrzyjcie do sklepu, adres to: http://www.shop.lananguyen.com .

Zdjęcia: Jacek Koodziejski

Modelka: Anika Kluk (Mango Models)

Make-up: Magdalena BoguszDodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 28.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (5)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
sambaMamba
Świetna kolekcja!
Dodano: 2013-01-16 22:22:35 Zgłoś nadużycie
Anonim
ej8Hfd , uourwgcwieki, [link=http://pvvgsdjxlbyk.com/]pvvgsdjxlbyk[/link], http://dkbveuqnciab.com/
Dodano: 2012-11-11 03:02:09 Zgłoś nadużycie
Anonim
bZHCln rbcvihihwwsz
Dodano: 2012-11-10 15:13:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Glad I've finally found someitnhg I agree with!
Dodano: 2012-11-10 03:32:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pieknie!
Dodano: 2012-08-29 12:08:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Ubierz się jak Kasia Figura

    Kasia Figura

    Zadbana w każdym wieku: taką zasadę wyznaje Kasia Figura. Aktorka nie rezygnuje ze swoich ulubionych atrybutów: ciekawych dodatków i chłopięcej fryzurki. O ile po ostre cięcie będziecie… czytaj więcej

  • Zimowe dodatki Orsay

    Orsay

    Marka Orsay nas rozpieszcza! Na chłodne zimowe dni proponuje to, co fashionistki lubią najbardziej: dużo futerka, koloru i stylu. czytaj więcej