Nowa kolekcja Reebok Yoga!

Marka wprowadza na rynek nową kolekcję odzieży, będącą powiewem świeżości w jodze na wiosnę/lato 2013. Wykorzystano przy jej tworzeniu odważne hasła m.in. "Who Made the Rules" i współczesny miejski design. Zobaczcie efekty!

Nowa kolekcja Reebok Yoga!

Nowa kolekcja Reebok Yoga!

Kolekcja Reebok Yoga obejmuje takie produkty jak: Reebok Hoodie - wygodna bluza, podkreślające smukłość sylwetki minimalistyczne spodnie Reebok Yoga pant, czy szykowny top Yoga Pocket Tank z graficznym nadrukiem: "Who Made the Rules".

Reebok jest zaangażowany w dziedzinę kobiecego fitnessu, a stworzenie kolekcji Reebok Yoga jest odzwierciedleniem tego zaangażowania. Barbara Ebersberger, Vice President Studio Fitness, mówi: "Naszym wspólnym celem z Reebok Yoga jest zachęcenie kobiet do zaangażowania się w jogę, jako formę aktywności fizycznej, która ma wpływ również na nasze zdrowie. Kierujemy się zarówno do kobiet, które już mają doświadczenie w tym obszarze, ale również do takich, które nigdy wcześniej nie próbowały tej formy aktywności. Jesteśmy pasjonatami, całym sercem zaangażowanymi w fitness, dlatego joga jest kluczowym elementem naszego biznesu, a buntownicze podejście Tary czyni ją idealną ambasadorką naszej marki. Tworząc kolekcję odzieży czerpaliśmy inspirację z jej podejścia i nastawienia do jogi. Tara jest pasjonatką, dzięki czemu kolekcja Reebok Yoga również jest wyjątkowa.”.

Kolekcja Reebok Yoga
dostępna jest w Polsce w sklepach firmowych Reebok: Arkadia – Warszawa, Silesia City Center – Katowice,  Galeria Łódzka – Łódź, Galeria Malta – Poznań, Galeria Bałtycka – Gdańsk, Galeria Dominikańska/Pasaż Grunwaldzki – Wrocław, Focus Mall – Zielona Góra, Galeria Krakowska – Kraków.

Zobaczcie efekt współpracy projektantów z ekspertką w dziedzinie Jogi - Tarą Stiles.

Nowa kolekcja Reebok Yoga!

Top Yoga Pocket Tank z graficznym nadrukiem: "Who Made the Rules"

Nowa kolekcja Reebok Yoga!

Yoga French Terry Slim PantNowa kolekcja Reebok Yoga!

Bluzka Yoga TeeNowa kolekcja Reebok Yoga!

Yoga Hoodie


Nowa kolekcja Reebok Yoga!

Yoga Burnout Tee


Konkurs Joga


Zobacz film "Reebok Live With Fire":

Źródło: Mat. prasowe


Dodał(a): Marietta Przybyłek , Poniedziałek 15.04.2013 (aktualizacja: 2013-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×