Nowa linia męskiej bielizny stworzona przez Davida Gandy

Sprawdź, co 34-letni model zaprojektował dla marki Marks&Spencer. Oceń jego męską kolekcję bielizny.

modelgl.jpg

Nowa linia męskiej bielizny stworzona przez Davida Gandy

David Gandy przetarł szlaki w męskiej branży modowej. Jego kariera w roli modela rozpoczęła się kiedy miał 21 lat. Chodził po największych światowych wybiegach, a status supermodela na arenie międzynarodowej zdobył po emisji reklamy perfum Dolce&Gabbana Light Blue. Obecnie sam postanowił zająć się projektowaniem, w wyniku czego powstała ekskluzywna męska kolekcja bielizny jego autorstwa dla marki Marks&Spencer

Projekt zawiera w swojej ofercie bokserki, majtki, biodrówki oraz nocną bieliznę. Kolekcja składa się z 28 propozycji męskiej bielizny. David Gandy postanowił również zostać modelem w kampanii promującej tę kolekcję, co zdecydowanie było strzałem w dziesiątkę. Model ku naszej uciesze pokazał swoje seksowne ciało w uwodzicielskiej bieliźnie.

Był to dla mnie bardzo ekscytujący czas. Pracowaliśmy na tę kolekcję prawie cały rok. Mam nadzieję, że wspólnie stworzyliśmy gamę bielizny, która jest unikalna. Oferujemy kolekcję w przystępnej cenie dla każdego. - wyznał David.

Ceny wahają się od ok. 20 funtów np. za dwa rodzaje bokserek. Sprzedaż w pierwszej kolejności zostanie uruchomiona w M&S's Marble Arch, a następnie David wybierze się do Dublina, Hong Kongu i Paryża, gdzie osobiście zaprezentuje kolekcję.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w pokazach przedstawiamy poniżej zdjęcia prezentujące kolekcję! Jak się Wam podoba?

David Gandy w seksownym ujęciu

david12.jpg

Doskonale wyrzeźbione ciało Davida w doskonale dobranym fasonie

david2.jpg


david3.jpg


david1.jpg

Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: Marks&Spencer/ YouTubeDodał(a): Justyna Nowosielecka , Wtorek 09.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
No... super. Gandy to prxystojniak, klasa sama w sobie
Dodano: 2014-09-16 19:32:51 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×