Nowa okładka Katie Holmes

Katie Holmes na kolejnej okładce! Tym razem występuje jako gwiazda pierwszej strony kalifornijskiego magazynu C. W wywiadzie, który przeprowadzony był na dzień przed wniesieniem przez Katie sprawy o rozwód (!) mówi o ambicjach związanych z modą, nie wspomina natomiast o Tomie... Hm...

katie glowne.jpg

Katie Holmes na okładkach

Co słychać u Kasi? Znana aktorka nie pozwala zamieszaniu związanemu z rozwodemKatie Holmes popsuć swoim planom. Już planuje następne kroki swojej kariery w Hollywoodzie... ale nie tylko. Marka odzieżowa Holmes & Yang, którą założyła razem ze swoją stylistką Jeanne Yang, odnosi teraz ogromne sukcesy! Na ile to zasługa świetnego designu, a na ile głośnego rozwodu, nie wiadomo. Holmes wystąpiła też w jednym z najnowszych odcinków "Project Runway". Nie znacie? Poznajcie! To reality show o młodych projektantach mody próbujących dostać się na szczyt.

W wywiadzie dla "C" Holmes dyplomatycznie unika tematu Toma. Na pytanie, czy córeczka Suri zbliżyła do siebie parę Katie odpowiada: "Nie wiem... Naprawdę, nie wiem". Czy dzięki głośnemu rozstaniu Katie stanie się jeszcze większą gwiazdą? Bardzo możliwe! Póki co, zapraszamy do galerii okładek, na których pojawiła się przez lata swojej kariery. Więcej o najgłośniejszym rozwodzie ostatnich miesięcy przeczytacie tutaj!

Opracowanie: Natalia Woroniec

Foto: mat. prasowe

Źródło: MilionKobiet.pl
Przeczytaj również:

Letni lookbook New Look 2012

Lookbook House na jesień i zimę 2012/2013

Mila Kunis dla Miss Dior 


Dodał(a): Natalia Woroniec , Wtorek 24.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×