Odkryj w sobie artystę z Belutti Click-Me!

Marka Belutti wprowadziła na rynek nową kolekcję opraw okularowych Belutti Click-Me! Sama kolekcja inspirowana jest stylistyką pop-art, a w szczególności twórczością Andy’ego Warhola i Roy’a Lichtensteina. Nazwa kolekcji pochodzi od unikatowej cechy – dwudziestu wymiennych, różnokolorowych zauszników, dzięki którym w łatwy sposób możemy zmienić swój wizerunek w zależności od nastroju lub okazji. Kolekcja obejmuje modele przeznaczone dla kobiet i dla mężczyzn.

beluttiMarka Belutti wprowadziła nową linię oprawek okularowych Belutti Click-Me!, która umożliwia odświeżenie bądź zmianę wizerunku na wiosnę. Kolekcja obejmuje 21 modeli, które cechują się nowoczesnym designem i są przeznaczone dla kobiet oraz mężczyzn. Stanowią one idealną propozycję dla osób odważnych – lubiących bawić się i eksperymentować z modą. - Kolekcja Belutti Click-Me! zachęca do zabawy modą i sztuką. Pod względem kolorystyki i wzornictwa nowe oprawki nawiązują do dzieł Andy’ego Warhola i Roy’a Lichtensteina, czołowych przedstawicieli ruchu pop-art w kulturze i sztuce. Teraz każdy może być Warholem na co dzień! – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki.

Oprawki Belutti Click-Me! zostały wykonane z acetalu i metalu. Dodatkowo posiadają gumowe zauszniki, które można dowolnie wymieniać. Do każdej oprawki dołączono komplet dwudziestu kolorowych zauszników. Takie rozwiązanie pozwala odkryć prawdziwego artystę w każdym z nas oraz jest sposobem na ekspresję indywidualnego stylu. Dzięki temu w zależności od naszych potrzeb, w prosty sposób możemy dokonywać prawdziwych zmian w swoim wyglądzie. Seria oprawek okularowych Click-Me! to szeroka gama możliwości i ciekawa paleta barw. Oprawki są dostępne w renomowanych salonach optycznych na terenie całej Polski. Sugerowana cena oprawek wynosi 399 zł. Dodatkowo w zestawie znajduje się pojemniczek na wymienne zauszniki oraz futerał na okulary.

www.belutti.com

ID galerii:485

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

Granat i złoto

Choker - biżuteria przy szyi

20 torebek poniżej 100 zł


Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Wtorek 08.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • "Wiersze dla dzieci"

    Wiersze dla dzieci Juliana Tuwima to trzeci tom Platynowej serii z najlepszą poezją dla dzieci. Obok ponadczasowej Pchły Szachrajki Jana Brzechwy i łamigłówek językowych w Rymobraniu… czytaj więcej

  • Oko okej!

    Z pokusą w oku zerkasz na hitowe fasony okularów przeciwsłonecznych: muchy, telewizorki, motylki... Uwaga! Nie powinnaś bezkrytycznie ulegać trendom! Modne oprawki nie zawsze będą pasować do… czytaj więcej