Odważna kolekcja trampek Converse Well Worn

W sezonie wiosna/lato 2013 Converse powraca do swoich rockowych korzeni. Na najlepszych koncertach i najgłośniejszych imprezach pojawia się Chuck Taylor All Star Well Worn w takiej formie, jaką kochamy najbardziej - znoszone, przybrudzone, pamiętające najpiękniejsze momenty.

converse ok kopia.jpg

Kolekcja trampek Converse Well WornPlan na sezon wiosna/lato: odhaczyć kilka dobrych koncertów i imprez, naładować akumulatory na kolejny mroźny sezon. Bez trampek się nie obędzie - tyle kilometrów do pokonania, tyle wrażeń i mnóstwo dobrej muzyki. Linia Chuck Taylor All Star Well Worn idealnie sprawdzi się przy tak postawionych wyzwaniach.

Chuck Taylor All Star Washed
Koncertowy plan opracowany. W lipcu Gdynia, potem Katowice i Warszawa. Klimat zobowiązuje – unoszący się kurz, słońce przeplatane z deszczem to idealne warunki dla Chuck Taylor All Star Washed. Klasyczne trampki w delikatnie spranych kolorach i z przybrudzonymi noskami przybywają w najmodniejszych kolorach nowego sezonu: czarnym, błękitnym, białym, pomarańczowym oraz zielonym.

Chuck Taylor All Star Camo Print
Z festiwali wracamy do rytmu miasta. Nowe sezonowe miejsca, imprezy do rana przy wschodzie słońca. W charakterystycznym spranym kamuflażu po najmodniejszych knajpach przewijają się Chuck Taylor All Star Como Print w kolorze zielonym, piaskowym oraz w wariacji granatowo-czerwono-szarej.

1ok.jpg

Kolekcja trampek Converse Well Worn

2ok.jpg

Kolekcja trampek Converse Well Worn

3ok.jpg

Kolekcja trampek Converse Well Worn

4ok.jpg

Kolekcja trampek Converse Well Worn
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 17.01.2013 (aktualizacja: 2013-01-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×