Pojedynek gwiazd: która najgorzej?

Pojedynek gwiazd na opak: która z pań, która pojawiły się na otwarciu nowego butiku jednej z bohaterek reality show Real Housewives of Beverly Hills wyglądała najgorzej? Wybór jest ciężki... i jak zawsze należy do Was!

Która najgorzej

Naprawdę jest na co popatrzeć. Alison Melnick świeci (niemłodym już) dekoltem i zadaje "szyku" skórą i amarantem. Do tego ostra opalenizna. Ktoś chyba bardzo chce powrócić do czasów młodości! Faye Resnick to dziewczyna surfera na bogato - ozdobne aplikacje przy torsie sukienki i egzotyczne wzory na spódnicy. Trochę Kleopatra, trochę garden party.

Która najgorzej

Czy te panie to siostry? Kyle Richard i Lisa Vanderpump są do siebie bardzo podobne... z dekoltu. Mają też podobny gust i zamiłowanie do nietrafionych, kiczowatych kreacji. Obie wybrały maxi w mocny wzór i odważnie odsłaniające "atuty" pań.

Która najgorzej

Taylor Armstrong lubi błyszczeć. Złoto na sukience, złoto na butach, złoto we włosach. cały ten blichtr nie jest w stanie odwrócić naszej uwagi od zmasakrowanej przez chirurga plastycznego twarzy celebrytki. Wielka szkoda!


Opracowanie: Natalia Woroniec

Foto: Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.pl
Przeczytaj również:

Ewa Minge: jej styl

Monika Ordowska: jej styl

Pojedynek gwiazd: Deschanel i Michele


Dodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 26.07.2012 (aktualizacja: 2012-07-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olinkaa24
naprawdę cięzki wybór, trudno się zdecydowac :/
Dodano: 2012-07-26 20:01:25 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×