Pokaz Mohito na Fashion Week Poland

Zupełnie nowy wymiar kobiecości został zaprezentowany przez markę Mohito podczas Fashion Week Poland. Styl sportowy zmiksowany z elegancją - zobaczcie efekty tego połączenia!

Pokaz Mohito na Fashion Week Poland

Pokaz Mohito na Fashion Week Poland

W kolekcji na sezon wiosna 2014 Mohito mierzy się z nową dla siebie definicją kobiecości. Technologiczne tkaniny, często o sportowym charakterze pozwoliły na uzyskanie linii, której motywem przewodnim jest forma i konstrukcyjne cięcia. Precyzja i zabawa proporcjami stworzyły niepowtarzalny mix mody sportowej i nowoczesnej miejskiej elegancji. Na pierwszy plan wysuwają się krótkie topy oraz zaokrąglona linia ramion.

Całość utrzymana jest w czarno-białej tonacji kolorystycznej wzbogaconej mocnymi akcentami pomarańczy i złota. Nowoczesny, wielkomiejski klimat kolekcji podkreślają liczne detale w postaci zamków, kontrastowo zestawianych struktur oraz przezroczystości.

Pokaz otworzyła i zakończyła supermodelka Ewa Wladymiruk, o współpracę z którą od kilku sezonów zabiegają największe domy mody. Jej pojawienie się na wybiegu wywołało poruszenie i było jednym z najczęściej komentowanych wydarzeń podczas całego Fashion Weeka. 

Zapraszamy do zobaczenia relacji zdjęciowej z pokazu:
Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Wtorek 22.10.2013 (aktualizacja: 2013-10-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×