Poznaj nowe adidas EnergyBoost!

Z myślą o wszystkich biegaczkach przygotowaliśmy nową odsłonę modelu adidas EnergyBoost. Bardziej kobiece, lepiej dopasowane i efektywniej wspierające stopę podczas treningu, pomogą Ci czerpać z biegu jeszcze więcej przyjemności!

Kobiecy styl i bezkonkurencyjny zwrot energii. Poznaj nowe adidas EnergyBoost!

Kobiecy styl i bezkonkurencyjny zwrot energii. Poznaj nowe adidas EnergyBoost!


Pogodzić unikalny, kobiecy look z technologiami, które sprawiają, że każdy trening jest przyjemnością? Odpowiadamy – to możliwe z najnowszymi, różowymi adidas EnergyBoost!

Nasze nowe buty biegowe stworzyliśmy po to, żeby trening w każdych okolicznościach dawał Ci maksimum satysfakcji. Pomoże Ci w tym, zastosowana w EnergyBoost, unikalna technologia BOOST™. To właśnie ona gwarantuje największy zwrot energii spośród wszystkich dostępnych butów do biegania. Tysiące kapsułek energii, które umieściliśmy w podeszwie sprawiają, że każdy krok jest bardziej dynamiczny. Dodatkowo, amortyzacja BOOST™, w odróżnieniu od standardowej amortyzacji EVA, jest całkowicie odporna na zmianę pogody. Właśnie dlatego, nowe EnergyBoostbędą Ci służyć, niezależnie od tego, czy masz ochotę pobiegać w parku koło domu,na plaży lub w trakcie jesiennej ulewy.

Kobiecy styl i bezkonkurencyjny zwrot energii. Poznaj nowe adidas EnergyBoost!

To nie koniec niespodzianek! Nowe adidas EnergyBoost dają Ci także większy komfort, dzięki eleganckiej siateczce, która doskonale opina stopę w górnej części buta oraz, co kluczowe podczas letnich treningów, poprawiają wentylację. 

Kobiecy styl i bezkonkurencyjny zwrot energii. Poznaj nowe adidas EnergyBoost!

Ważne abyś podczas biegu czuła się również pewna siebie. Twoją kobiecość znakomicie podkreśli energiczny i nowoczesny design oraz najmodniejszy w tym sezonie stylowy róż, który dominuje w kolorystyce adidas EnergyBoost i naszego nowego biegowego outfitu, który dla Ciebie przygotowaliśmy.


Kobiecy styl i bezkonkurencyjny zwrot energii. Poznaj nowe adidas EnergyBoost!


Kompletowanie Twojego stroju zaczynamy od niesamowitych legginsów – studio Power Laces, których desgin jest inspirowany nowoczesną architekturą, z unoszącymi się chodnikami i schodami, tworzącymi ciekawy geometryczny wzór na nogawkach. Legginsy są wykonane z tkaniny Climalite®, która odciąga pot z dala od skóry i szybko go odparowuje, zapewniając Ci poczucie suchości i wygody. Kolejnym, niezbędnym elementem stroju aktywnej dziewczyny jest odpowiedni biustonosz. Znakomicie wentylujący SupernovaRacer stworzyliśmy specjalnie, by podnieść komfort Twoich treningów. Idealnym jego uzupełnieniem będzie koszulka na ramiączkach Clima Essentials. Kobiecy, dopasowany krój oraz wewnętrzny półbiustonosz sprawią, że będziesz czuć się znakomicie w każdej sytuacji.

Buty i ubrania możesz nabyć we wszystkich salonach adidas i sklepach stacjonarnych (znajdziesz je tutaj: www.adidas.pl/storefinder/#/) oraz m.in. w sklepie internetowym adidas - www.adidas.com/endlessenergy.

Zobacz również nasz materiał video: http://youtu.be/yfRyI65faeE

Więcej informacji znajdziesz też na Facebooku - www.facebook.com/adidasRunningPL,Twitterze - www.twitter.com/adidasPL oraz na Instagramie - www.instagram.com/adidas_PL.


Dziewczyno, ten rok należy do Ciebie!


Źródło/ Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 30.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×