Pralka do zadań specjalnych

Polecamy kilka modeli, które potrafią więcej niż standardowe pralki.

bosch MK główne.jpg

Nie za dużo, nie za mało – po prostu idealnie!

Pranie to teraz naprawdę szybka sprawa. Pralka pierze sama i w zasadzie nie zawracasz sobie tym głowy. Wystarczy wrzucić pranie, ustawić odpowiedni program i.... no właśnie. Odmierzyć idealną porcję płynu do prania. Nie zauważyłaś, że zastanawianie się nad tym, czy wlewasz odpowiednią ilość detergentu, to najbardziej czasochłonna ze wszystkich rzeczy, jakie musisz zrobić, aby w końcu zacząć pranie? Sprytną funkcję i-DOS posiadają pralki Bosch. Pralka sama sprawdza wielkość załadunku, rodzaj tkaniny, stopień jej zabrudzenia, a także twardości wody i na tej podstawie odmierza idealną ilość środka piorącego. Po prostu wlewasz do pełna płyn do zbiornika o pojemności 1,3 litra i masz spokój nawet przez 20 prań. Tę funkcję posiada nowy model Bosch WAY288H0PL HomeProfessional o klasie energetycznej A+++, co oznacza oszczędność energii aż do 30%. Pralka jest wyjątkowo cicha i bardzo pojemna – możemy włożyć do niej nawet 8 kg prania. Warte uwagi są też modele z Serii 6 i Serii 8 – one też są wyposażone w funkcję i-DOS.


Pralka automatyczna, która naprawdę jest automatyczna

varioperfect1.jpg

Często spotykamy się z sytuacją, kiedy to my musimy dostosować swoje plany do pracy naszej pralki, a powinno być dokładnie odwrotnie. Elastyczność programów musi iść w parze z ich skutecznością, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z trudnymi plamami, które generują nasze dzieci (zupki dziecięce, ziemia, piach i wiele innych) lub my sami (czerwone wino, kawa…). Namaczanie, zapieranie, szorowanie plam… to wszystko zajmuje mnóstwo czasu. Bardzo pomocna okazuje się funkcja VarioPerfect®, z której możemy skorzystać na dwa sposoby. Jeżeli zależy nam na czasie, wybieramy opcję TimePerfect, dzięki której ustawimy taki czas prania, jaki nam odpowiada. Natomiast jeżeli mamy nieco więcej czasu, a chcemy obniżyć rachunki i przy okazji zadbać o  środowisko naturalne – włączamy funkcję EcoPerfect, która zaoszczędzi jeszcze więcej wody i energii. Pralki Bosch posiadają też funkcję start/Pauza, która umożliwia dorzucanie lub wyjmowanie ubrań w trakcie prania.


Pranie bez wody?

activeoxygen2.jpg

Jak to działa? Innowacyjna technologia ActiveOxygen dostępna w pralkach Bosch polega na praniu w tlenowej mgiełce, która wytwarza się wewnątrz pralki. Najpierw zimna mgiełka bez detergentu wstępnie oczyszcza pranie, a pod koniec prania druga mgiełka usuwa pozostałe zarazki. To świetne rozwiązanie, kiedy potrzebujemy dokładnie wyprać delikatne eleganckie ubrania, a także rzeczy naszych dzieci. Aktywny tlen zabija aż do 99,99% bakterii i zarazków! W funkcję ActiveOxygen wyposażone są pralki Bosch z Serii 6 i Serii 8.

Więcej o pralkach Bosch przeczytasz na: www.bosch-home.pl

MCWEB01860471_00_stage1_idos_3200x1240.jpgDodał(a): Izabela Popko , Poniedziałek 20.11.2017 (aktualizacja: 2017-11-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Kupując pralkę warto zastanowić się nad tą z funkcją zwierzaka, dzięki niej po sierści nie ma ani śladu. Warto też sprawdzić opinie poszczególnych modeli, ewentualnie można też zapytać mechanika, który ostatnio zajmował się naprawą naszej pralki, ja skontaktowałam się z mechanikiem z Technikan.pl, który doradził mi jaka pralka będzie dla mnie najlepsza.
Dodano: 2018-06-26 09:10:30 Zgłoś nadużycie
Anonim
Pralki Bosch mam, znam i polecam. Zresztą nie tylko pralki, zmywarki też :) Pralkę bardzo sobie chwalę za cichą pracę. Polecam ten model każdemu: https://www.mediaexpert.pl/pralki/pralka-bosch-waw-24440pl,id-263254
Dodano: 2018-04-24 12:25:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hope the image is taken while the class and I think such classes help people to learn things according to their time schedules. Where is the class conducting as I am quite interested to attend it https://www.outsourcedataservices.com/data-entry-services/data-entry-services/
Dodano: 2018-03-26 20:19:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
Ciekawy artykuł jak zawsze, dawno nie bylo nic nowego, może coś napiszecie?:D
_______
https://www.allezloto.pl/
Dodano: 2018-02-13 08:35:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×