Prezent na Dzień Mamy - biżuteria!

Chciałybyście sprawić swojej mamie nieopisaną radość i podarować wyjątkowy prezent, który długo zostanie w jej pamięci? Kobiety kochają biżuterię!

Prezent na Dzień Mamy - biżuteria!

Prezent na Dzień Mamy - biżuteria!

Dzień Mamy to wyjątkowa okazja aby wyrazić swoje uczucia i podarować istocie, dzięki której jesteśmy na tym świecie, coś wyjątkowego. Wiadomo, że w tym dniu wystarczy sama pamięć, szczery całus, skromny kwiatek lub bombonierka. Czasem jednak warto zaszaleć. Czego się nie robi dla kochanej Mamy!

Najlepszym wyborem jakiego możecie dokonać z myślą o wymarzonym prezencie jest zakup biżuterii, którą mama będzie się cieszyć przy wielu okazjach, zawsze pamiętając, że jest to mały skarb od "ukochanej córci".

Złoty wisiorek z zawieszką w kształcie serca, srebrna bransoletka wysadzana pięknymi kamieniami, szykowne kolczyki, to atrybuty wpisujące się w pojęcie elegancji i klasy. W takim przedmiocie zawarta jest pamięć i pewna symbolika, mówiąca o tym, że uczucie jakim darzymy Mamę jest stałe, solidne i drogocenne.

Aby ułatwić Wam poszukiwania prezentu marzeń, stworzyłyśmy galerię dostępnych na rynku błyskotek, które na pewno uszczęśliwią nie jedną kobietę!

Wybierz idealny prezent dla Mamy!


Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/Shutterstock
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Środa 21.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Propozycje Apartu - super! Zwłaszcza zawieszka w kształcie serca.
Dodano: 2014-05-30 23:25:16 Zgłoś nadużycie
zonja
Postanowiłam, że kupię swojej mamie torebkę Prada, uważam że sobie zasłużyła na tak oryginalną rzecz. Jeśli się nie spodoba to będzie mogła ją sobie na pierreriu.com sprzedać i wybrać coś innego, także markowego. Sama zamierzam wystawić na sprzedaż kilka rzeczy, które już mi się dawno znudziły, może znajdzie się jakiś chętny na moją markową kolekcję :)
Dodano: 2014-05-22 18:10:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×