Rihanna projektuje dla River Island

Rihanna dołączyła do grona gwiazd, które projektują własne kolekcje. Piosenkarka z Barbadosu zaprojektowała kolekcję dla znanej sieciówki River Island i dała nam małą zapowiedz tego jak to będzie wyglądać:

Rihanna

Znana z oryginalnego stylu piosenkarka, podjęła się współpracy ze brytyjską sieciówką- River Island. Kolekcja RiRi wejdzie co prawda do sklepów dopiero w lutym 2013 roku, jednak gwiazda postanowiła dać swoim fanom próbkę umiejętności. Na swoim Twitterze umieściła zdjęcie z Los Angeles na którym ubrana jest w granatowy, zamszowy kombinezon z kapturem z swojej nowej kolekcji. na tym samym portalu Rihanna umieściła zdjęcie z sesji dla River Island w otoczeniu sławnych modelek (między innymi Jourdan Dunn). Trzeba przyznać, że ubrania z kolekcji są bardzo w stylu Rihanny. Dodatkowo wszystkie ubranka za cenę z sieciówki. My nie możemy doczekać się aż River Island pokaże więcej zdjęć!

Czy któraś z Was też ma już apetyt na dodatki od Rihanny?

Rihanna

Rihanna w zamszowym kombinezonie ze swojej kolekcji...

Rihanna

Styl Rihanny doskonale współgra ze stylem brytyjskiej sieciówki

Rihanna

Stylizacja rodem ze sklepu River Island!

Rihanna

Rihanna z koleżankami na planie sesji dla RI

Rihanna nie zawsze wyglądała tak stylowo. Ta gwiazda przeszła dłuuugą drogę od słodkiej nastolatki do ikony stylu. Teraz to ona wyznacza trendy! ZOBACZ metamorfozę znanej Barbadoski!

Foto: FameFlynet.com, Rihanna Twitter

Zródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 06.12.2012 (aktualizacja: 2012-12-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×