Sablewska czy Markowska: która lepiej?

Czy ktoś tu zgapia... o, przepraszam, "podpatruje" styl Mai Sablewskiej? Na wczorajszym pokazie Agnieszki Maciejak do zdjęć pozowała dawno niewidziana Patrycja Markowska. Córka znanego rockmana zawsze preferowała ostrzejszy styl, tym razem jednak dopatrzyłyśmy się drobnych naleciałości lansowanego przez Sablewską "London look'u". Która z pań wypadła lepiej?

Maja Sablewska i Patrycja Markowska

Na pierwszy ogień idzie Maja. Od pewnego czasu niemal codziennie pojawia się na evencie: czy to pokaz mody, czy premiera, czy urodziny. U jej boku bryluje (zawsze stylowy) tajemniczy brunet, który na pytania dziennikarzy, kim jest, odpowiada jedynie uśmiechem... Interesujące. Legginsy, dżins, nadruki i rozwiany włos to już klasyki w wykonaniu Mai. Niby nic, a cieszy oko.

Maja Sablewska i Patrycja Markowska

Skrzyżowane nóżki to sprawdzony sposób celebrytów na superudane zdjęcie, choć przy figurze Mai wystarczy jedynie szeroki uśmiech. Czy to tajemniczy przyjaciel sprawia, że celebrytka promienieje?

Maja Sablewska

Tatuaże i perły... Ta kobieta lubi kontrasty.

Patrycja Markowska

A oto London look w wykonaniu Patrycji Markowskiej. Legginsy - są, niechlujny top i kapelusz również. Łańcuchouprzęż, którą owinęła się piosenkarka to nietypowy dodatek, który mógłby przypaść do gustu i Sablewskej. Całość stylizacji wypada jednak dość blado.

Patrycja Markowska

Nakrycie głowy wygląda dość tandetnie, podobno jak legginso - rajstopy, do których nogi Patrycji chyba jednak nie są stworzone... Na nic uśmiechy i pokojowe gesty, oko obiektywu bywa okrutne!

Patrycja Markowska

Smokey eye, a wzrok wbity w przestrzeń... Coś tu naprawdę nie gra. W naszej skromnej opinii Sablewska wygrywa ten modowy pojedynek. A Wam, która stylizacja bardziej przypadła do gustu?

London look to coś dla Ciebie? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na temat Alexy Chung, która z London look'u uczyniła sposób na życie! 

alexa.jpg


Dodał(a): NW , Wtorek 20.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
Ależ ta Sablewska to niechluja... Prawdziwa PASKUDA
Dodano: 2012-11-21 11:26:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Patrycja przyszła poprostu w leginsach projektantki Agi MACIEJAK,ale głupoty wypisujecie..
Dodano: 2012-11-21 10:11:46 Zgłoś nadużycie
Anonim
Markowska to artystka.Koncerty gra fenomenalne,a kim jest Maja Szableska???
Dodano: 2012-11-21 10:10:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zdecydowanie Patrycja wygląda lepiej!
Dodano: 2012-11-20 16:35:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×