Sarah Jessica Parker trzyma z Myszką Minnie

Z pewnych rzeczy nigdy się nie wyrasta... Sarah Jessica Parker na imprezie promującej świąteczną kampanię reklamową domu handlowego Barneys i Disneya "Electric Holiday" zajęła się konferansjerką i brylowała na scenie z prawdziwą gwiazdą wieczoru, Myszką Minnie. Która z dam wyglądała piękniej?

Sarah Jessica Parker

U Disneya jak zawsze bomba kolorów i radosny zamęt, dlatego SJP stawia na skromność i prostotę... z tematycznym twistem. Czarna sukienka za kolano z długim rękawem ładnie opina szczupłą sylwetkę aktorki. Buty na obcasie to chyba czarna wersja "Something Blue" od Manolo Blahnika, znanych z filmu "Sex and the City".

Sarah Jessica Parker

Proszę panią do tańca! Uszka na głowie SJP to chyba wyraz uwielbienia dla Myszki Minnie. Dwie divy dogadywały się na scenie znakomicie - dzieci szalały (i dorośli też)!

Sarah Jessica Parker

Piękna biżuteria, efektowny manicure... Szkoda tylko, że ręce takie żylaste. Może aktorce nie zaszkodziłoby parę dodatkowych kilogramów?

Manolo Blahnik

"Something Blue" z metką Manolo Blahnik, dostępne w sklepie Neiman Marcus. Kosztują ponad 3300zł - warte swojej ceny?


Stroiki na głowę z woalką to ostatnio prawdziwy hit. Zobacz, jak z tym trendem poradziła sobie Odeta Moro - kliknij tutaj!

czapka glowne.jpg


Dodał(a): NW , Czwartek 15.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×