Sellektor - platforma mody online

Jeśli uwielbiasz godzinami przeglądać sklepy internetowe i w głowie tworzysz wymarzoną listę zakupów, chcesz wiedzieć skąd Twoi znajomi czerpią inspiracje i gdzie kupują swoje perełki modowe, poznaj sellektor.com i dołącz do jego społeczności.

Sellektor - platforma mody online

Sellektor - platforma mody online


Sellektor.com stworzyły osoby od wielu lat związane z modą online. Jesteśmy przekonane, że polskie społeczeństwo jest już gotowe na zróżnicowany rynek mody. Chcemy, aby światowe marki modowe i sklepy, na które zapotrzebowanie jest coraz bardziej wyczuwalne, dotarły i do nas. Ważne, że jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, że zakupy mogą stać się również dobrą inwestycją. Planujemy zebrać w jednym miejscu ekipę, która odczuwa przyjemność z obcowania z ciekawymi i nietuzinkowymi osobowościami, która poszukuje niebanalnych przedmiotów, marek i sklepów. Dzięki sellektor.com polscy użytkownicy mają szansę uzyskać dostęp do różnorodnej, także luksusowej odzieży bez konieczności zakupów za granicą - twierdzą zgodnie Aleksandra Kazimierska i Magdalena Wójcik pomysłodawczynie sellektor.com.

Częścią społeczności sellektor.com stajesz się poprzez założenie na platformie swojego profilu. Możesz zalogować się również za pomocą Facebook'a. W tym miejscu gromadzisz produkty, które Ci się podobają i które chcesz kupić. W ten sposób oszczędzasz czas i tworzysz własne kolekcje oraz listy zakupów. W swojej sekcji zobaczysz tylko te produkty, marki i sklepy, które Cię interesują. Wachlarz ofert jest bardzo szeroki. Co więcej, zaznaczając konkretne marki i produkty, zostaniesz poinformowany kiedy pojawią się one na wyprzedaży. Dzięki temu nigdy nie przeoczysz najlepszych okazji cenowych.  Następnie klikając w produkt, zostaniesz przekierowany  bezpośrednio do sklepu partnera (między innymi do asos.com, urbanoutfitters.com, mytheresa.com), gdzie od razu możesz dokonać zakupu.


Sellektor - platforma mody online

Sellektor - platforma mody online


Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Środa 23.04.2014 (aktualizacja: 2014-04-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
karolina5265
Ja poszukuję dobrej platformy, ale po to, by stworzyć swoją własną modę w sieci. Bo oczywiście taka możliwość jest. Zastanawiam się nad tym coraz częściej i już mam nawet wybraną platformę. Zintegruję ją z płatnościami Cashbill. Możecie zerknąć sobie na to tutaj. Uważam, że bardzo fajnie korzystać z takich możliwości, ponieważ wszystko mamy w jednym miejscu, co sprawia, że mamy mniej formalności do załatwienia.
Dodano: 2018-03-20 19:55:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×