SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

Już 31.05-01.06 podczas Wielkiego Pikniku Soho ruszy kolejna edycja targów poświęconych naszym uroczym pociechom! Dziesiątki propozycji od najciekawszych polskich marek i projektantów, ubranka, akcesoria, zabawki, dodatki do pokoiku i wiele innych, a ponad to kolekcje dla mam i kobiet w ciąży! Do tego masę atrakcji na świeżym powietrzu!

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2W tym roku Dzień Dziecka  przypada w weekend, a to idealna okazja, by całą rodziną uczcić to święto podczas Wielkiego Pikniku Soho, który na 2 dni - 31 maja i 1 czerwca stanie się mekką zabaw i rozrywek dla najmłodszych. Pośród nich, jedną z głównych atrakcji będzie obecność SHOWROOM Kids - sklepu internetowego z najpiękniejszymi ubrankami i dodatkami dla dzieci tylko od polskich projektantów.

Specjalnie dla fanów mody z metką "made in Poland" na terenie hali 15 odbędzie się 2 - dniowy SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition, czyli targi pełne wyjątkowych kolekcji dla naszych pociech. Będzie okazja, by rzeczy na co dzień dostępne online, zobaczyć na żywo, dotknąć, przymierzyć. Poza strefą dziecięcą, swoje szafy uzupełnią też panie.

Zakupy to jednak nie jedyny sposób na spędzenie czasu podczas pikniku. Główny trawnik naprzeciwko wjazdu do Soho Factory stanie się strefą zabaw SHOWROOM Kids. Będzie tam wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci m.in. warsztaty, plac zabaw czy strefa chillout.

Jesteście ciekawi produkty jakich marek i projektantów znajdziecie podczas SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition?  Poniżej znajdziecie odpowiedź. Warto się z nimi zapoznać!

Dziecko: midFASHION, Diamentowe by Sysia, maybe4baby, PIU di ME, NoNiNo, Four'eMki, Fiorino, Laloushka, OrganicZOO, Wooden Story, Lulaki, Zombie Dash, JAP, sweet home, Mon Chou, PlePle, Tuss, Katie Baby, nosweet, KORTAS Kids,  Bellbino, Dekopaka w Szafie, Dlatego, Graindechic, KoTo Kids, KUKUKID, RUBBERIES, Wiewiórka i Spółka, Wytwórnia, DREAM NATION.

Kobieta
: Polanska&Co, shameless, KORTAS, Mamapiki i  wielu innych.


SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2

SHOWROOM POP UP STORE Kids Edition 2Źródło: MilionKobiet.pl.
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Marietta Przybyłek , Piątek 23.05.2014 (aktualizacja: 2014-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×