Stendi.pl - modne zakupy w sieci!

Na internetowej mapie mody powstało właśnie wyjątkowe miejsce - Stendi.pl, nowoczesny sklep online, który oferuje sprzedaż obuwia, odzieży oraz dodatków.

Stendi.pl

Sklep internetowy, Stendi.pl stworzony pod skrzydłami Grupy Allegro, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, prawdziwych pasjonatów mody i sportu. Jego unikalną cechą jest bogata, spersonalizowana i wciąż uzupełniana o nowe modele oferta. Zespół wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie mody dba o to, żeby w sklepie pojawiały się produkty zgodne z najnowszymi trendami, nierzadko niedostępne jeszcze na polskim rynku.


Główną wartością Stendi.pl jest jakość oferowanych i starannie wyselekcjonowanych produktów. Wśród  kilkudziesięciu marek znajdują się m.in. Tommy Hilfiger, Emu, Venezia, Vagabond, Pepe Jeans, Hunter, Primigi, Caterpillar, czy Szenfeld Bags. Kolekcje pochodzą bezpośrednio od producentów, a modele są wybierane nieprzypadkowo przez doświadczonych kupców, ze szczególnym uwzględnieniem preferencji i potrzeb klientów.

Stendi.pl


Atutem Stendi.pl jest zdecydowany podział oferty na sekcje dedykowane zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, o czym świadczy przejrzysta nawigacja strony głównej. Poprzez prezentację produktową i niestandardowe działania promocyjne, sklep Stendi.pl chce dotrzeć do osób lubiących bawić się modą, ale jednocześnie nie rezygnujących z ponadczasowej klasyki.
Ułatwiając zakupy swoim klientom, Stendi.pl, dzięki systemowi szybkich płatności, zapewnia darmową wysyłkę  w ciągu  24 godzin. W planach przewidziany jest także system ratalny.


                     Na Stendi.pl każdy znajdzie coś dla siebie! Oferty na każdą kieszeń i każdą porę roku!

Stendi.pl

Zobacz propozycje modnych butów od Stendi.pl:

ID galerii:986

logo.jpg

image001.png
Dodał(a): Natalia Kovacs , Czwartek 22.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×