Chcesz spotkać Jessicę Mercedes? Zobacz, gdzie imprezuje!

W najnowszym wydaniu HOT MODY Jessica Mercedes otwiera sezon wiosna-lato 2017, wyjaśnia, co myśli o hejterach, a dziewczynom, które chcą założyć bloga, radzi co zrobić, by osiągnąć sukces!

okladkajessica.jpg

Jessica Mercedes swojego bloga zaczęła prowadzić w 2010 roku. Przez siedem lat na rynku modowym stała się prawdziwą ikoną mody, cenioną nie tylko w rodzimym świecie. Dziś można ją nazwać prawdziwą kobietą sukcesu, która uodporniła się na stereotyp niemądrej blogerki modowej.

Swoimi stylizacjami zachwyca największe serwisy i najlepszych zagranicznych fotografów. Jednak, jak sama twierdzi, "bycie blogerką to praca nie tylko w dzień, ale też w nocy". Pomimo tego znajduje czas na klubowanie na mieście. Miłość przy Kredytowej i 6 Coctails na Mokotowskiej- to właśnie tam możesz ją spotkać!

Jeśli marzysz, aby iść w jej ślady, w marcowej HOT MODZIE znajdziesz stylowe rady:

Nie słuchajcie i nie zazdrośćcie koleżankom. Patrzcie uważnie na siebie i noście to, co wam się podoba”.

Znajdźcie dla siebie lukę, którą trzeba wypełnić, zaproponujcie oryginalny styl, bądźcie konsekwentne i cierpliwe. W Internecie znajdzie się miejsce dla każdego […]”

Jesteś ciekawa, co w tym sezonie będzie prawdziwym hitem? Jessica proponuje „asymetryczne bluzki i sukienki, które pojawiły się m.in. u Isabel Marant i Sant Laurent”. Choć jej ulubione kolory to biel i czerń, zdradza, że w tym sezonie ulicami zawładną biel, krem i beż.  

Te i wiele innych ciekawostek na temat Jessici znajdziesz w najnowszej HOT MODZIE. A poza  tym:

  • MUST HAVE SEZONU- ASYMETRYCZNA KOSZULA
  • 265 NAJLEPSZYCH BUTÓW, TOREBEK, ZEGARKÓW
  • ULICA INSPIRUJE- MIKSUJ STYL SPORTOWY Z ELEGANCJĄ

Hot_03_2017.jpg

Zdjęcie: materiały prasowe


Dodał(a): Zosia Brzezicka , Niedziela 12.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×