Kobieca kampania PUMA ‘DO YOU’ z Carą Delavingne

W nowej kampanii Puma, Cara Delevingne dopinguje kobiety, aby pozostawały szczere wobec siebie i rządziły się własnymi zasadami!

LOW-RES_17SS_SP_Cara_BasketHeart.jpg

Globalna marka sportowa PUMA idzie za ciosem i po raz kolejny buduje zaufanie kobiet w kampanii „DO YOU” na sezon wiosna - lato 2017. Pracując ponownie  z międzynarodową modelką, aktorką, aktywistką i ambasadorką marki – Carą Delevingne, kampania dopinguje kobiety, aby pozostawały szczere wobec siebie, rządziły się własnymi zasadami i nie brały „nie” za odpowiedź. Tworzy konwersację, która zachęca kobiety do bycia pewnymi siebie, zmotywowanymi i  niegodzących się na kompromisy w jakimkolwiek zakresie, poczynając od ich stylu, poprzez treningi, aż po wybory życiowe. 

LOW-RES_17SS_SP_Cara_Street_BasketHeart.jpg

Biorąc za mantrę „only way to be You is to #DO YOU”, kampania przedstawia Carę w jej naturalnym, nieudawanym żywiole, pozującą w ubraniach PUMA z ostatniej kolekcji Women’s Sportystyle i Bodywear, które sama stylizowała. 


Cara akcentuje, że powinnaś sama dyktować własne przeznaczenie, poczynając od swojej postawy życiowej aż do osobistego stylu. W myśl Cary, dokonując modowych wyborów, kieruj się tymi samymi wartościami. „O ile inspirowanie się otaczającymi nas ludźmi nie jest niczym złym, ważne by odnaleźć własne "ja" - wizję siebie, szczęścia i aspiracji, do których my sami dążymy” - twierdzi Cara. „Nie podążaj za tłumem!” - dodaje.   

17SS_xSP_Prime_Suede-Heart.jpg


Suede Heart Reset 

Sięgnij po bardziej cukierkową wersję klasyki! Wierzch buta Suede Heart został wykonany z miękkiego zamszu, a całość dopełnia aksamitna, gruba wstążka, która po zawiązaniu tworzy idealną kokardę. Model ten jest dostępny w trzech pastelowych kolorach - Aruba Blue, Prism Pink i Fluo Yellow. 

17SS_xSP_Suede-Heart_Prism-Pink.jpg

Zdjęcia i źródło: materiały prasowe

ID galerii:549


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Czwartek 23.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×