Najdziwniejsza reklama błyszczyków?

Oto propozycja od Kylie Jenner!

Kylie Jenner glosses.jpg

Nikomu nie trzeba tłumaczyć kim są siostry Kardashian. I że poza Kim istnieją też jej siostry, które są gotowe na wiele, byleby tylko jak najwięcej osób interesowało się ich życiem w social mediach i ich rodzimym reality show. Razem stanowią dobry biznes, jakby nie patrzeć, którym zarządza mama Kris. Jednej córce załatwiła sex taśmę, drugiej nadzianego koszykarza, trzeciej celebrytę z LA, a przedostatniej karierę w modelingu. Została Kylie, najmłodsza i jeszcze do niedawna, najnormalniejsza z rodziny. Do czasu.

Zobacz też: Elegancka stylizacja w stylu Kylie Jenner! 

Niecałe 2 lata temu, Kylie pokazała się na ściankach w sumie to z dnia na dzień, z większymi ustami, biustem (oraz pupą),  wykonturowaną twarzą i sztucznymi rzęsami. Porównując ją do małej Kylie, trudno dostrzec podobieństwo. Ale my nie o tym. W każdym razie, od kiedy metamorfoza najmłodszej z Kardashianek rozeszła się po celebryckim świecie, nagle okazała się ona cennym nabytkiem korporacji. I tak zaprojektowała razem z Kendall linię ubrań dla TopShop’u i napisała razem z nią książkę, została twarzą Pumy, Pascun oraz Balmain, wypuściła linię lakierów sygnowanych własnym nazwiskiem i przegrała walkę z Kylie Minogue o domenę oraz wyłączność w nazwie “Kylie”.

Teraz słynne błyszczyki, którym poprawiono nazwę (“Glosses by Kylie Jenner”) doczekały się reklamy. O co ten cały szum? Otóż reklama zaczyna się od widoku… Rolls Royce'a, w którym siedzi młoda Kardashianka i maluje usta błyszczykiem. Obok w hotelu babeczki spuszczają łomot facetom, a na koniec dziewczyny odjeżdżają rzucając w powietrze pieniędzmi. Czy Waszym zdaniem ta reklama ma w ogóle jakiś przekaz? Jak to się ma do szminek i błyszczyków? Zobaczcie same!">">Zdjęcie: YouTube (screen)


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 01.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×