Poczuj się kobieco nawet przy najbardziej intensywnych treningach!

Siła jest kobietą! Każdego dnia kobiety na całym świecie udowadniają, że mogą trenować równie intensywnie jak mężczyźni. Dzięki temu mogą czuć się wolne, a jednocześnie rozwijać się w sferze fizycznej, mentalnej i psychicznej. Wolność przejawia się nie tylko w nieograniczonych możliwościach treningu, ale manifestuje się w dowolności wyboru sportowego outfitu, co potwierdzają ambasadorki nowej kolekcji kobiecej marki Reebok – Zosia Ślotała, Kamila Szczawińska, Karolina Erdmann i Agata Pietroszek.

zmniejszaona karolina sz.jpg

Ćwicząc dajesz z siebie wszystko, każdego dnia przekraczasz swoje granice stając się lepszą wersją samej siebie. Przy tym chcesz czuć się i wyglądać kobieco, co manifestujesz swoim sportowym lookiem. 


W ten sposób narodził się trend fitness fashion, który z Nowego Jorku rozlał się po całym świecie. Stroje fitnessowe przestały być kojarzone wyłącznie z czarnymi legginsami zakładanymi na trening. Dzisiaj odzież sportowa daje nieograniczone możliwości łączenia kolorów, krojów i stylów, co zauważyli nawet najbardziej znani projektanci podejmując kolaboracje z markami sportowymi czy tworząc swoje autorskie linie sportowo-casualowe. Co równie ważne, trend ten podkreśla niczym nieskrępowaną wolność w wyborze fitnessowego looku, który będzie pasował zarówno jako strój treningowy, na weekendowy spacer czy spotkania ze znajomymi i rodziną. 

Do tego trendu nawiązuje najnowsza kolekcja kobieca marki Reebok. Ubrania podkreślą naturalne piękno każdej kobiety i jednocześnie zapewnią najwyższy komfort przy najbardziej wymagających treningach. Marka Reebok na sezon jesień-zima 2016 proponuje dwie linie sportowych ubrań –Run Wild i Mix It Up. 

Run Wild –  to kolekcja inspirowana naturą. Jest w niej dzikość, która przemawia do naszych pierwotnych instynktów, które mówią nam, że możemy więcej, szybciej, bardziej. W tym sezonie na biegowej odzieży znalazły się grafiki nawiązujące do otaczającej nas przyrody oraz drapieżnych zwierząt. Nieważne gdzie trenujesz – nowa kolekcja Reebok pozwoli Ci uwolnić Twoją pierwotną i dziką naturę!

aaa.jpg

Mix It Up – to kolekcja pozwalająca na zabawę ubraniami. Wystarczy kilka produktów by stworzyć wiele niepowtarzalnych zestawów, w których będziesz dobrze czuła się w klubie fitness, a także podczas spaceru czy spotkania ze znajomymi. Dzięki niemu podkreślisz swój indywidualny fitnessowy look!

bbb.jpg

Ambasadorkami kolekcji w Polsce zostały kobiety znane ze swojej aktywności fizycznej – Zosia Ślotała (joga), Kamila Szczawińska (bieganie), Karolina Erdmann (joga) i Agata Pietroszek (bieganie, Spartan Race). Choć wszystkie intensywnie trenują, dzięki ubraniom z kolekcji marki Reebok mogą czuć się kobieco i wyrazić swój indywidualny styl. 

cccc.jpg

Źródło: materiały prasowe

ID galerii:549Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Poniedziałek 31.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
dla mnie ogromną rolę w trakcie treningu odgrywają buty i chociaż reszta stroju sportowego może być nawet cała czarna to buty muszą być fajnie zaprojektowane, teraz genialne asics kupiłam sobie w eleven-store w świetnym buraczkowym kolorze i już parę koleżanek podpytywało mnie gdzie je dorwałam
Dodano: 2016-11-13 15:24:16 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×