Stylizacje gwiazd na gali rozdania Fryderyków 2015

Jak wiadomo, gwiazdy lubią zaskakiwać stylizacjami. Czy na wczorajszym rozdaniu statuetek Fryderyków czymś nas zadziwiły?

Stylizacje gwiazd na gali rozdania Fryderyków 2015


To już po raz 21. rozdano te prestiżowe nagrody muzyczne. Uroczysta gala odbyła się w Teatrze Polskim, a prowadzili ją Tomson i Baron znani z zespołu Afromental, czy programu "The Voice of Poland", gdzie zasiadają na jurorskim fotelu. Zobaczcie także: Poznajcie laureatów Fryderyków 2015.

Oczywiście na uroczystości, oprócz osób nominowanych do statuetek, nie mogło zabraknąć także całej plejady innych gwiazd. Jak się prezentowały? Ania Rusowicz oczywiście nie zawiodła długą suknią w kwiaty. Beata Sadowska także postawiła na sukienkę w stylu hippie, do której założyła skórzaną kurtkę. Z kolei Maja Hyży pojawiła się w białym kostiumie z fantazyjnymi serduszkami.

Kayah połączyła skórzane spodnie z szeroką bluzką i ażurowym szalem. Natalia Przybysz, która była jedną z laureatek Fryderyków postawiła na szeroką suknię w kolorze czarno-czerwonym. Natomiast Lidia Kopania wybrała klasyczny, czarny strój.

Zobaczcie wszystkie stylizacje gwiazd. Które najbardziej wam przypadły do gustu?Kayah

Kayah

Mela Koteluk

Mela Koteluk

Natalia Kukulska

Natalia Kukulska

Ania Rusowicz

Ania Rusowicz

Lidia Kopania

Lidia Kopania

Kasia Burzyńska

Katarzyna Burzyńska

Maja Hyży

Maja Hyży

Beata Sadowska

Beata Sadowska

Natalia Przybysz

Natalia Przybysz


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 24.04.2015 (aktualizacja: 2015-04-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×