Stylowy Maraton HOT Moda w Arkadii - fotorelacja

Zobacz, co się działo!

arkadiamarat1.jpg

Za nami pierwszy weekend w ramach 5. edycji Stylowego Maratonu HOT Moda. 18-19 marca nasza ekipa zawitała do warszawskiego centrum handlowego Arkadia, gdzie przez dwa dni na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. Na miejscu nie zabrakło oczywiście stylistek HOT Moda, które podpowiadały, jak wyglądać modnie oraz na jakie fasony postawić. Niezwykle przydatne do tego okazały się projekty z najnowszych kolekcji Medicine, Mohito oraz Badura.


Co więcej, każda osoba odwiedzająca nasze stanowisko z aktualnym numerem HOT Moda mogła również skorzystać z darmowego make-up’u, za który odpowiadały makijażystki Inglot, a także manikiuru wykonywanego lakierami tej samej marki. Nie zapomnieliśmy również o fryzurach. Wspólnie z naszymi partnerami KEVIN.MURPHY, Olaplex, a także ekspertami z salonu Jaga Hupało Born to Create przygotowaliśmy strefę, którą można było opuścić z wystrzałową fryzurą.

arkadiamarat2.jpg

arkadiamarat3.jpg

arkadiamarat4.jpg

arkadiamarat5.jpg

arkadiamarat6.jpg

arkadia marat 7.jpg

Co w tym sezonie towarzyszy niekończącym rozmowom o modzie i stylu na Stylowym Maratonie? Przepyszna kawa! To dzięki partnerowi naszej akcji, marce Tchibo. Do specjalnie zaaranżowanej strefy przyciągał nie tylko niesamowity zapach ale również stylowe, kolorowe ekspresy Tchibo Cafissimo Mini, jedna z nagród w naszym konkursie.


A co oprócz tego masz szansę wygrać w naszej zabawie? Tutaj nic się nie zmieniło, bo od początku trwania akcji Stylowy Maraton HOT Moda jest to sesja zdjęciowa w magazynie Hot Moda oraz samochód osobowy. Tym razem na finalistkę czeka crossover Fiat 500X. Jak go zdobyć? Wszystkie szczegóły i regulamin znajdziesz TUTAJ. A jeśli chcesz sprawdzić czy pasujesz do crossovera Fiat 500x zapisz się na jazdę próbną:

Jazda testowa: http://www.fiat.pl/jazda-testowa?model=334

Zapytaj o ofertę: http://www.fiat.pl/zamow-oferte?model=334

Sekcja modelowa: http://www.fiat.pl/fiat500/500x-city-look


Już w kolejny weekend 25-26 marca czekamy na ciebie w centrum handlowym Silesia w Katowicach. Zapraszamy! 

Partnerzy i patroni medialni akcji:

logatylmarat.jpg

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Sobota 25.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×