Szalona kampania Local Heroes lato 2014

Najnowsza kampania Local Heroes na sezon letni zaskakuje swoją nietypowością. Nie mamy do czynienia z klasyczną sesją zdjęciową, a z kolażami absolutnie oddającymi stylistykę marki.

Szalona kampania Local Heroes lato 2014Szalona kampania Local Heroes lato 2014

Założycielki brandu Local Heroes - Areta Szpura i Karolina Słota, w letniej kampanii postawiły na kolażową interpretację obowiązujących trendów. Dzieła Karola Grygoruka przenoszą nas w estetykę lat 90., efektowny "kicz" łączy się tutaj z popowymi wstawkami i atrybutami dzieciństwa. W tle zobaczymy graffiti, pojawi się brokat, wielki plaster z Hello Kitty czy wizerunki dzisiejszych skandalistów scenicznych m.in. Justina Biebera czy Miley Cyrus. Zdjęcia wykonane zostały w kilkunastu miejscowościach, a zapozowała do niech aż dziesiątka modelek i modeli.

Najnowsza kolekcja Local Heroes w nawiązaniu do wcześniejszych propozycji marki, oferuje nam styl sportowy w amerykańskim wydaniu. W kolekcji znajdziemy typowe dla marki bluzy, luźne topy czy spodenki niczym wyjęte z ringu bokserskiego.

Nie zabraknie typowych zadziornych napisów w stylu "Internet Princess" czy "Take Me Back to Bed". Letnia propozycja Local Heroes jest dedykowana osobom o szalonej osobowości, które cenią sobie niepowtarzalny i oryginalny lool.

Zobaczcie zdjęcia letniej kampanii Local Heroes na sezon lato 2014!




Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe



Dodał(a): Marietta Przybyłek , Czwartek 24.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Streetwear: Bluzy

    Streetwear: Bluzy

    Zaczęło się od oryginalnych stylizacji wypatrzonych na ulicy. Stylizacji zwykłych ludzi, niekoniecznie nawet interesujących się modą. Krzykliwe kolory, przyciągające wzrok nadruki,… czytaj więcej

  • Szałowe etui na iPhone'a na każdą kieszeń!

    Etui na iPhone'a

    Ty wyglądasz stylowo, Twoje mieszkanie wygląda stylowo, Twój komputer wygląda stylowo, nawet Twój pies ma to coś! Dlaczego wciąż zapominasz o swoim telefonie?! Masz najmodniejszy ze… czytaj więcej