Szlachetna biżuteria od Aren’Art FOREVER

Nowoczesne technologie przeplatane z kunsztem rękodzieła Bliskiego Wschodu – tak można opisać nową kolekcję. To coś więcej niż biżuteria!

Szlachetna biżuteria od Aren’Art FOREVER

Szlachetna biżuteria od Aren’Art FOREVER


Szlachetnie urodzona kolekcja Dubai, stworzona jest dla kobiet delikatnych a jednocześnie świadomych swej pewności siebie.  Inspirowana księżniczkami Dalekiego Wschodu zachwyca, oczarowuje niezwykłymi kolorami kamieni szlachetnych skąpanymi w blasku brylantów oprawionych w trzech kolorach złota białym, żółtym i różowym odzwierciedlającym najnowsze światowe trendy w modzie.

Kolekcja przenosi  w świat namiętności, tajemniczości i kunsztu szlachetnego piękna. Tutaj historia przeplata się z tradycją kraju bajecznie bogatych szejków i baśni z 1000 i jednej nocy. Pierścionki z tej kolekcji wykonane są najnowszymi technologiami na świecie, brylanty poniżej jednego milimetra średnicy zakuwane są metodą maicro Power to znaczy, że każdy diament zakuwany jest ręcznie pod mikroskopem co jest bardzo trudne i wymaga niezwykłych umiejętności jubilera oraz najwyższej jakości kamieni specjalnie selekcjonowanych.


Źródło/Foto: Mat. prasoweDodał(a): Magdalena Tokarczyk , Poniedziałek 16.12.2013 (aktualizacja: 2013-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×