Szpilki Kanye West i Giuseppe Zanotti!

Kanye West nie zrażony kiepskimi opiniami na temat swoich kolekcji, postanowił w kolaboracji z Giuseppe Zanotti zaprojektować oryginalne szpilki. Podobno buty zostały zaprojektowane specjalnie na premierę nowej płyty Kanye, jednak Kim zdążyła się podzielić pierwszymi zdjęciami tajemniczej ''pary'':

Kanye West x Giuseppe Zanotti

Kanye West od dawna próbuje swoich sił jako projektant. Nie zrażony kiepskimi opiniami swoich kolekcji po raz kolejny podjął się współpracy z projektantem Giuseppe Zanotti'm. Dzięki Kim Kardashian i jej zamiłowaniu do dzielenia się swoim życiem z internautami, możemy zobaczyć wyniki ten współpracy. Wysokie białe szpilki przystrojone motywem piór/liści, ewidentnie inspirowane stylem antycznej Grecji. Niestety żadne szczegóły na temat szpilek ''Cruel Summer'' nie są znane. Nie wiadomo czy będą dostępne w sprzedaży (i za ile), czy zostały wykonane tylko na potrzeby promocji płyty... Jedno wiemy na pewno! Kim Kardashian już ma swoją parę i nie zawahała się jej użyć!

Podobają Wam się szpilki od Kanye?

 Kanye West x Giuseppe Zanotti

Kim Kardashian pozuje w szpilkach ''Cruel Summer"

 Kanye West x Giuseppe Zanotti

''Cruel Summer'' Kanye West i Giuseppe Zanotti!

Przeczytajcie o wielkiej klapie kolekcji Kanye Westa!  ZOBACZCIE jak wyglądają poprzednie szpilki zaprojektowane przez rapera/ celebrytę warte 18 tys. złotych! i kto się na nie skusił...

kanye-glowne-0bdd5020bf8409129fe5c3c4bfbd0cb7_82bec7.jpg

Foto: KimKardashian Twitter, mat.prasowe

Zródło: MilionKobiet.plDodał(a): Natalia Kovacs , Poniedziałek 19.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×