T-Mobile fashion - moda w Twoim zasięgu

Świat wielkiej mody jeszcze nigdy nie był tak blisko! T-Mobile rozpoczyna wyjątkowy projekt modowy, do którego zaproszeni zostali czołowi projektanci polskiego designu: Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień. Po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci połączą siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion.

Czołówka polskiego designu, trzy różne style i wrażliwości, jedna wspólna inicjatywa - startuje projekt T-Mobile fashion. Dedykowane przedsięwzięciu kreacje, tworzone przez trzech wyjątkowych Projektantów oraz transmisje z pokazów mody dostępne dzięki T-Mobile dla wszystkich bez wyjątku. Kolekcja, jakiej jeszcze nie było!

W ramach projektu T-Mobile fashion powstanie wyjątkowa kolekcja, na którą złożą się tworzone specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia elementy ubioru, dodatki oraz gadżety. Projektanci, działając pod jedną marką, w duchu jednej idei, będą tworzyć zgodnie z własnymi przekonaniami i wizją, nadając kolekcjom swój niepowtarzalny styl.

T-Mobile fashion

Nigdy dotąd czołówka polskich projektantów nie miała okazji wspólnie pracować nad jednym przedsięwzięciem modowym. Dzięki połączeniu wszystkiego, co najlepsze: indywidualności, kreatywności, wyrafinowania, elegancji, perfekcji, dbałości o szczegóły i pasji stworzą unikalną całość. Pierwsze elementy kolekcji zostaną zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu.


Miłośnicy mody otrzymają możliwość wirtualnego uczestniczenia w ekskluzywnych modowych wydarzeniach. W ramach projektu będzie można obejrzeć transmisję z pokazów najnowszych kolekcji Projektantów zaangażowanych w T-Mobile fashion. Już w najbliższy piątek, tj. 19 października, wspólnie z Maciejem Zieniem, zaprosimy na facebookowy fanpage T-Mobile na pierwszą z cyklu modową ucztę. W następnych odsłonach przedstawimy kolejne aktywności  - tym razem wspólnie z Gosią Baczyńską oraz Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim.

Źródło: mat. prasoweDodał(a): Natalia Woroniec , Czwartek 18.10.2012 (aktualizacja: 2013-07-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
marrika2
Co ma piernik do wiatraka? (tu: operator komórkowy do odzieży)??
Dodano: 2013-02-22 00:44:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×