Tom Cruise- kawaler z odzysku

Po podpisaniu ugody rozwodowej z Kate Holmes, Tom Cruise jest już praktycznie wolnym człowiekiem. Aktor najwyraźniej pogodził się z faktem, że pomiędzy nim i prawie byłą żoną nie będzie "happy endu". Najnowsze plotki głoszą, że Tom Cruise nie rozpacza za Katie. Gwiazdor chce jak najszybciej się zakochać.

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom Cruise jest o krok od uprawomocnienia trzeciego rozwodu. Jego żonami były: Mimi Rogers (1987- 1990) oraz Nicole Kidman (1990-2001). Aktor znany jest ze swoich szalonych romantycznych wyskoków. Małżeństwo z Nicole zakończył burzliwy romans z Penelope Cruz, którą poznał na planie "Vanila Sky". Miłość do ostatniej wybranki, Katie Holmes była tak gorąca, że Tom nie mógł dłużej zwlekać z oświadczynami na Wieży Eiffela w Paryżu, które odbyły się zaledwie dwa miesiące po poznaniu aktorki. Rok po oświadczynach para wzięła ślub, dalsze losy są już wszystkim znane.

Gwiazdor jest uznany przez "Forbes'a" za najbardziej wpływowego człowieka show-biznesu. Właśnie skończył 50 lat. Jest też szalonym scjentologiem, choć to najwyraźniej nie przeszkadza kobietom, w tym, by się w nim zakochać. Tom Cruise najprawdopodobniej nie będzie długo singlem. Plotkarskie portale donoszą, że aktor już szuka nowej pani Cruise. Czy poznamy ją jeszcze w tym roku? Zobaczcie, co jeden z najpopularniejszych gwiazdorów na świecie ma do zaoferowania:

Tom Cruise

Tom Cruise

Tom kocha dzieci. Ma już trójkę: najmłodsza Suri (6 lat) ze związku z Katie Holmes oraz Isabellę Jane (19 lat)i Connora (20 lat), które adoptował z drugą żoną Nicole Kidman. Jest też jednym z najlepiej opłacanych aktorów w branży, a jego gaże sięgają ok 15 mln dolarów.

Styl pana Cruise. Aktor uwielbia casual a'la bad boy. Najczęściej pojawia się w wytartych dżinsach i skórach. Podobne kurtki znalazłyśmy dla Twojego faceta tutaj. Do tego nosi ciężkie buty i aviatory. Lata lecą a on wciąż prezentuje się jak w ukochanym przez nas filmie "Top Gun"

Tom Cruise- kawaler z odzysku

Tom Cruise- kawaler z odzysku

Posiadłość aktora w Beverly Hills. Gwiazdor kupił ją za 35 mln dolarów w 2007 roku, tutaj mieszkał razem z Katie Holmes i Suri. 

Tom Cruise- kawaler z odzysku

Tom Cruise- kawaler z odzysku

Tom podróżuje w wielkim stylu. Poza kilkoma luksusowymi samochodami jest też w posiadaniu helikoptera.


Opracowanie: Martyna Matysiak

Foto: FameFlynet

Źródło: MilionKobiet.plDodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 20.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×