Trzy wcielenia Krysten Ritter

Oto nowa pupilka Hollywood! Możecie znać ją z "Wyznań zakupoholiczki", "Breaking Bad" lub "Plotkary", ale Ameryka zakochuje się w niej dopiero teraz, gdy wciela się w rolę wrednej imprezowiczki Chloe w "Nie zadzieraj z zołzą spod 23". Trzy stylizacje jednego dnia? Ta dziewczyna naprawdę ma zadatki na wielką gwiazdę!

Krysten Ritter

Stylizacja na codzień. Widać, że do zainteresowań Krysten raczej nie należy szydełkowanie, a wieczorów chyba nie spędza z herbatą i książką... Jest ostro i z potężną dawką charakteru. Długi płaszcz po kostki to odważne i stylowe posunięcie, ale uwaga- pasuje tylko wysokim dziewczynom! Ritter ze swoimi 175cm wzrostu zdecydowanie się do nich zalicza. Kowbojskie botki, pakowna torba, charakterystyczna dla Ritter grzywka - prostota obroni się sama.

Krysten Ritter

Czyżby Krysten wzięła sobie do serca radę Anny dello Russo, której jedna z zasad brzmi "Noś płaszcz jako sukienkę"? Efekt jest rewelacyjny! Ritter ma 30 lat a nogi 16-latki. Do tego zalotny uśmiech i wysoko zaczesane włosy... W niej naprawdę można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Krysten Ritter

Na wielkie wyjścia Ritter rozpuszcza włosy... Zieleń sukienki ładnie pasuje do jej typu urody a panterkowe szpilki z czubem to drobne szaleństwo, dzięki któremu stylizacja jest młodzieńcza i ciekawa. Wróżymy (i życzymy) Krysten Ritter wielką karierę!

Niektórym naszym rodzimym gwiazdom zdecydowanie brakuje klasy i uroku Ritter... Zobaczcie najdziwniejszą chyba stylizację królowej polskich salonów: Ilony Felicjańskiej!

felicjanska glowne.jpg

Foto: Fame Flynet

Źródło: MilionKobiet.pl


Dodał(a): NW , Piątek 26.10.2012 (aktualizacja: 2012-12-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
runa
bardzo dziwną ma twarz
Dodano: 2012-11-16 12:22:20 Zgłoś nadużycie
Anonim
xxx
Dodano: 2012-11-12 18:53:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×